pendik yalova feribot seferleri telefon numarası / Lüks Yalova - Otobüs Bileti

Pendik Yalova Feribot Seferleri Telefon Numarası

pendik yalova feribot seferleri telefon numarası

sayfa 2Misafir

6 yıl önce - Pts 26 Eyl ,

Arkadaş su sayfaya bir telefon yazmak cokmu zor

mesajı beğendiniz mi?

cihan mercan

6 yıl önce - Sal 27 Eyl ,

tramola iletişim:

İstanbul Gişe
73 74
75 75
73 71
Bandırma Gişe
73 75
94 94
11 53

link: funduszeue.info

istanbul deniz nakliyat

Adres : Ali Çebi Caddesi Keleşoğlu Plaza Kat:1 No Beylikdüzü - İstanbul / TÜRKİYE
Telefon : +90 () 25 77
Faks : +90 () 25 78

link: funduszeue.info

mesajı beğendiniz mi?

cihan mercan

Bandırma İskelesi

Adres : Ayyıldız Mah. Erdek Cad. No
Bandırma / Balıkesir
e-posta : [email protected]

Telefonlar

Sabit Telefon
01 63

Ambarlı İskelesi

Adres : Kumcular İskelesi B Kapısı Yanı
Ambarlı / İstanbul
e-posta : [email protected]

Telefonlar

Sabit Telefon
00 83

link : funduszeue.info

mesajı beğendiniz mi?

Tevfik Metin Tanöven

Misafir şu sayfaya telefon numarası yazmak çokmu zor diye yazarsan bende sana ilk sayfada yazan telefon numarasını okumak çokmu zor diye cevap funduszeue.info biraz utanırda kendi kendine ben neden bukadar tembelim , önceki mesajları niye okumuyorum diye funduszeue.info bu dünyaya asalak olarak yaşamak için gelmişfunduszeue.infoi Cihan senden de ricam şu okuma özürlülere cevap verme .

mesajı beğendiniz mi?

cihan mercan

6 yıl önce - Çrş 28 Eyl ,

Tevfik bey o kadar çok ki o asalaklardan sayfayı kirletmelerindense yazayım da sussunlar ve sayfalarımızı kirletmesinler diye yazdım halbuki arama motoruna AMBARLI BANDIRMA SEFER YAZSALAR DAHA ÇABUK BULURLAR halbuki .

mesajı beğendiniz mi?: &#;+1

Misafir b89

5 yıl önce - Cum 08 Eyl ,

Merhaba bandirma dan ambarliya otomobil getiriyomusun Lüxten cevap yazarmisiniz

mesajı beğendiniz mi?

cihan mercan

5 yıl önce - Cum 15 Eyl ,

Misafir burasi firmalarin soru cvp sayfasi degil ustteki yazilarda ve diger sayfalarda telefon numaralarini arayin erinmeyinde oradan ogrenin bu ne ya

mesajı beğendiniz mi?: &#;+1

Misafir

5 yıl önce - Sal 17 Nis ,

ismim mesut ishakoğlu yılından itibaren gemilerde(denizlerde)görev funduszeue.info hacibekiroğlu2(tl)(86 gün)ve güneşli gemisinden maaş alamadığımdan dolayı erken indim(tl)maaşımı öfunduszeue.info denizcilikte 92gün görev yaptıfunduszeue.info denizcilikte önceden düzgün ödenen paralardan sonra sorun yaşamaya başladım ve 45 ile 2 ay arasında maaş ödemesinden dolayı ()yıllarında erken ayrıldıfunduszeue.info denizciliğe(mavi marmara) ait yolcu gemisinden alargada olduğundan ve çalişmamasından dolayı lımanı olmamasından dolayı ayrıldıfunduszeue.info ltd.şfunduszeue.info ait azov gemisinde lübnan,arabistan ve ürdün güzergahında 6 ay görev yaptıfunduszeue.infoa2 roro gemisinde ve beykoz yakıt barcında görev yaptıfunduszeue.info5 roro gemisinden tersanede elemanlarını göndererek bizi önceden işe alıp sonrada bahanelerle kullanılmak üzere tersanede bizi kullanıp çeşmede funduszeue.info denizciliğe ait cenk y gemisinde değişmeci olarak görev yaptıfunduszeue.info denizciliğe(gimak denizcilik)ait erdeniz ve birdeniz gemilerinde tarıhleri arasında görev aldıfunduszeue.infoz gemisinde çalışırken geçici olarak birdeniz gemisine göreve göfunduszeue.infoiz gemisinde görev yaparken erdeniz gemisinde yerime eleman alınınca ve birdeniz gemisi çalışmayınca birdeniz gemisinden ayrılmak zorunda kaldım.önceden belirtiğim hususlardan dolayı ustagemici unvanımı almış bulunmaktayıfunduszeue.infoal ve petrol ileri sertetifikalarımı da almiş bulunmaktayıfunduszeue.info group denizcilik firmasında cenky gemisinde çalişfunduszeue.info firmam naklet denizcilik firmasında çalışırken ufak bir kaza geçirdim ve istırahat bitti çalişma izni aldıktan sonra tekrar çalişmaya başlıfunduszeue.infoi işlemlerin yapılmasını saygılarımla arz funduszeue.info üye numaram ve funduszeue.infom ve

mesajı beğendiniz mi?: &#;-1

Ustura Faysal

4 yıl önce - Prş 16 Ağu ,

Bu gemilerde Otomobil taşınmıyor mu.?

Bayramda Izmir'e gideceğim. Ambarli'dan binip Bandırma'da inerim dedim. En azından o kadar yolu direksiyon sallamaktan kurtulurum dedim ama fiyat tarifelerine bakarken ufak çaplı bir şok geçirdim.

Tarifelerde neredeyse bütün Ro-Ro gemilerinde en düşük ücret tarifedi olarak Kamyonet 7m'den küçük TL olarak fiyat var.

Ben de İdo'dan Pendik-Yalova olarak bilet aldım. Araç içi yolcu 60TL + ilave her yolcu 1TL.

Eskihisara kadar gitsem o gemi de 55 lira &#; 35km fazladan araç sürmesi de cabası.

mesajı beğendiniz mi?

onur kutlu

mesajı beğendiniz mi?

sayfa 2
  Gizlilik Bildirimi

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası