benim hayatım 2.bölüm / Benim Hayatım 2. bölüm fragmanı izle

Benim Hayatım 2.bölüm

benim hayatım 2.bölüm

Learn how to pronounce benim hayatım

benim hayatım

Listen benim hayatım pronunciation
X

Rate the pronunciation difficulty of benim hayatım

• Very easy

• Easy

• Moderate

• Difficult

• Very difficult

Thanks for your vote!

Pronunciation of benim hayatım with 1 audio pronunciations
Listen benim hayatım pronunciation 1

0 rating rating ratings

Benim Hayatım 2. bölüm fragmanı: Handan ve Ökkeş karşılaştı!

Benim Hayatım 2. bölüm fragmanı: Handan ve Ökkeş karşılaştı!

seafoodplus.info

Genel yönetmenliğini Onur Tan'ın, yönetmenliğini ise Orkun Çatak'ın üstlendiği, senaryosunu Sadettin Tolan ile Ali Buhara Mete'nin kaleme aldığı Star TV'nin yeni dizisi Benim Hayatım, 31 Ekim Pazar akşamı ekran yolculuğuna başladı.

Yapımcılığını Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın senaristi Bahadır Özdener'in üstlendiği, bir baba kızın dramını konu edinen Benim Hayatım dizisi, yayınlanan ilk bölümüyle büyük bir merak uyandırdı.

Başrollerinde Genco Özak, Nilsu Berfin Aktaş, Savaş Özdemir ve Esra Ronabar'ın yer aldığı Benim Hayatım'ın merakla beklenen 2. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Yayınlanan fragmanda, Handan'ın yaşadığını öğrenen Ökkeş, 25 sene boyuncu kimin mezarında gözyaşı döktüğünü sorguladığı, bir yandan da kızına göz diken Yılmaz'ı öldürme planları yaptığı görüldü.

Heyecanı katbekat artıran fragmanın son sahnesine ise Ökkeş ile Handan'ın karşılaşması damga vurdu. İşte Benim Hayatım 2. bölüm fragmanı

Benim Hayatım 2. Bölüm Fragman VİDEO

star tv

Google News ile Takip Et

Benim Hayatım 2. bölüm fragmanı izle

Benim Hayatım dizisi 1. son bölüm ile 31 Ekim akşamında Star TV ekranlarında. Başrollerinde Nilsu Berfin Aktaş ile Genco Özak’ın oynadığı Benim Hayatım 1. son bölümde; Hayalleri için babası Ökkeş’le İstanbul’a gelen Hayat, Harisoğlu Holding’in moda yarışmasına katılır.

Holding sahibi Yılmaz, babasının eski düşmanı çıkınca, kendini bir intikam çemberinin içinde bulur. Büyük bir aile olmak isteyen Yılmaz’ın beklenmedik evlilik teklifi herkes üzerinde bomba etkisi yaratacaktır.

“Benim Hayatım”, hayatın tüm zorluklarına rağmen ailesiyle beraber hayallerini gerçekleştirmek için İstanbul’a taşınan bir kızın hikayesini anlatacak.

“Benim Hayatım”ın oyuncu kadrosunda ise; Nilsu Berfin Aktaş, Genco Özak, Savaş Özdemir, Uğur Çavuşoğlu, Nilüfer Açıkalın, Ali Burak Ceylan, Aleyna Solaker, Öykü Çelik, Zeynep Kumral, Önder Açıkbaş, Koray Şahinbaş, Pelin Uluksar, Hira Koyuncuoğlu ve Belgin Şimşek gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Benim Hayatım 2. Bölüm 2. Fragman

Hayalleri için babası Ökkeş'le İstanbul'a gelen Hayat, Harisoğlu Holding'in moda yarışmasına katılır. Holding sahibi Yılmaz, babasının eski düşmanı çıkınca, kendini bir intikam çemberinin içinde bulur. Büyük bir aile olmak isteyen Yılmaz'ın beklenmedik evlilik teklifi herkes üzerinde bomba etkisi yaratacaktır.

Yapım: BVB Yapım

Genel Yönetmen: Onur Tan

Yönetmen: Orkun Çatak

Senaryo: Saadettin Tolan ve Ali Buhara Mete

Oyuncular:

Hayat: Nilsu Berfin Aktaş

Ali: Genco Özak

Ökkeş: Savaş Özdemir

Yılmaz: Uğur Çavuşoğlu

Şaheste Nilüfer Açıkalın

Ufuk: Ali Burak Ceylan

Yasemin: Aleyna Solaker

Meral: Öykü Çelik

Zehra: Zeynep Kumral

Vedat: Önder Açıkbaş

Yadigar: Koray Şahinbaş

Asu: Pelin Uluksar

Pınar: Hira Koyuncuoğlu

Heves: Belgin Şimşek

#BenimHayatım

Kaynak: seafoodplus.info

Son Dakika›TV›Benim Hayatım 2. Bölüm 2. Fragman - Son Dakika

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir