ben bu cihana sığmazam oyuncu kadrosu / Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları kimler? Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosu kim? - Haberler

Ben Bu Cihana Sığmazam Oyuncu Kadrosu

ben bu cihana sığmazam oyuncu kadrosu

Ben Bu Cihana Sığmazam konusu nedir, oyuncuları kimler? Oktay Kaynarca&#;dan Işıl Yücesoy&#;a efsane oyuncu kadrosu!

EDHO dizisinde Hızır Reis'i olarak hafızalara kazınan ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, bomba bir diziyle ekranlara dönüyor. Oktay Kaynarca, yeni sezonda ATV’nin yeni yapımı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Cezayir Türk adlı asker rolüyle sevenlerinin karşısına çıkacak. Oyuncu kadrosunda; Ebru Özkan, Pelin Akil, Hakan Karahan, Işıl Yücesoy gibi usta oyuncuların yer aldığı aksiyon ve macera dolu dizisi için geri sayım başlamış durumda.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM KONUSU NEDİR?

Proje tasarımı ve genel hikayesi Oktay Kaynarca ile Onur Tan'a ait yapım, dizi severleri ekran başına kilitlemeye geliyor. Yayımlanan tanıtımların sosyal medyada büyük ses getirdi. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin konusu şöyle:

İstanbul'un yer altı dünyasında nam salmış köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk, devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin bir CIA operasyonu sonucu öldürülmesi üzerine intikamının peşine düşer. Ailesini ve devletini korumak için kendisini öldü göstererek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tanımayan doktorlardan Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. Firuze'ye aşık olup yeniden bir aile kuran Cezayir, bir süre sonra deşifre olur ve tekrardan hayata, İstanbul'a dönmek zorunda kalır. Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise bambaşka bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Büyük bir merakla beklenen Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi 20 Eylül'de ekranlara gelmesi bekleniyor.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM OYUNCU KADROSU

Yapımcılığını Güzel Adamlar Medya'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Onur Tan'ın oturduğu, senaryosunu Yusuf Reha Alp, Mahinur Ergun ve Ali Can Yaraş'ın yazdığı “Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisi oyuncuları şöyle:

Oktay Kaynarca (Cezayir)

Malatya doğumlu Oktay Kaynarca oyuncu, yapımcı ve sunucu. Usta oyuncu Kurtlar Vadisi adlı dizide Süleyman Çakır karakterini canlandırarak popüler oldu. Son olarak yılları arasında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Hızır Çakırbeyli karakterini canlandırdı. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Cezayir karakterini canlandıracak oyununun karakteri şöyle:

Çok genç yaşta İstanbul'un yer altı dünyasında nam salmış bir kabadayıyken, ağabeyinin bir CIA operasyonu sonucu öldürülmesi üzerine intikamının peşine düşmüş bir adam. İntikamın soğuk yenen bir yemek olduğunu değil, bir an önce alınması gereken bir şey olduğunu düşündüğünden, ağabeyinin katlinin emrini veren CIA Türkiye Direktörü'nü kısa zaman içinde ortadan kaldırır. Yalnız bu eyleminin bir sonucu olur. Ailesini korumak adına kendisinin de öldü gibi gösterilmesine razı gelmek zorunda kalır. İçyüzünü sadece iki kişinin bildiği bu operasyon sonrasında Özbekistan'a gider. Burada da kendine bir düzen kurmakta gecikmez. Babasından, önce ağabeyi Yıldırım Türk'e, ondan sonra da kendisine kalan "Türk Birliği" ülküsünü harekete geçirmek için çalışmalara başlar. Tüm Türkî devletlerden topladığı "Begler Divanı" ile bu doğrultuda çalışmalar yapar. 15 sene boyunca sürdürdüğü bu faaliyet, kimliğinin açığa çıkmasıyla sekteye uğrar çünkü Türkiye'deki ailesi, onun yaşadığı anlaşılınca tehlikeye düşmüştür. Geri dönmek zorunda kalır. Ne döndüğü İstanbul bıraktığı gibidir, ne de ailesi. Üzerine bir de Özbekistan'da kurduğu yeni ailesini de İstanbul'a taşıyınca iki savaşın ortasında kalır. Birinci savaş, düşmanlarıyla vereceği küçük savaştır. İkinci ve büyük olan savaş ise, iki aile arasında kalmanın savaşıdır.

Ebru Özkan (Leyla)

Ebru Özkan Ankara doğumlu. Oyunculuk kariyerinde Hanımın Çiftliği dizisi ile zirveye ulaşan başarılı oyuncu, Hekimoğlu, Paramparça, Not Defteri gibi pek çok yapımda rol aldı. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde asil bir kadını canlandıracak Leyla’nın karakteri şöyle:

Cezayir Türk'le evlenmeyi kabul ettiğinde hayatının ne kadar zor geçeceğini bilen ama en başından bunu göze almış yürekli ve asil bir kadın. Ona, kocasının ölüm haberiyle, hamile kaldığının haberini aynı gün aldıran kadere, yerinde bir başkası olsa küser ama o Leyla Türk'tür. Cezayir Türk'ün hayat arkadaşı, yoldaşı, sırdaşı… O yüzden, yaşadıkları süre boyunca Cezayir'den ne öğrendiyse onu yapmaya devam eder: Şükreder ve sabreder. Eşinin yokluğunda, artık kayınvalide değil, düpedüz anne bildiği Gülendam Türk'le birlikte aileyi önce hayatta, sonra ayakta tutmayı başarır. Cezayir'den ona kalan tek yadigar kızlar Suna'yı, babasının yokluğunu aratmadan yetiştirir. Gel gör ki, kader Leyla'nı peşini bırakmaz. Ona yeni bir sınav daha hazırlamıştır. 15 sene sonra, canından daha çok sevdiği ama ölümünü de büyük bir tevekkülle karşıladığı kocası geri dönmüştür! Hayatı boyunca sevdiği tek adamın geri dönmesi, bunca yıl boyunca kandırılmış olmasını belki göz ardı ettirir ama Leyla'yı asıl yıkan Cezayir'le birlikte gelen başka bir ailenin varlığı olacaktır. O kadim sorunun cevabını bulmak artım Leyla'nın yeni sınavıdır: Aşk her şeyi affedebilir mi?

Pelin Akil (Firuze)

Anne tarafından Makedonya göçmeni, baba tarafından ise Boşnak asıllı güzel oyuncu yılında Arka Sıradakiler dizisinde canlandırdığı Zehra karakteri ile tanındı. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Firuze karakterini canlandıracak. Dizide ki karakteri şöyle:

İdealist tıp öğrencisi, mezun olup uzmanlığını bitirir bitirmez hayalindeki işe koşar. Bu mesleği seçmesinin tek sebebi, "Sınır Tanımayan Doktorlar"a katılmaktır zaten ve onu da yapar. Tanımadığı sınırlar ve bilmediği coğrafyalarda, hayatı boyunca karşılaşma ihtimali olmayan insanlara yardım elini uzatırken, bir çölün ortasında vahayla karşılaşır. Kızgın kumların üzerindeki çadır hastanesine getirilen yaralının hayatını kurtarırken elbette kafasından onunla evlenmek geçmiyordur ama bu tepeden tırnağa karizma adam iyileştiğinde etkisinden kurtulamaz. Kafaya her koyduğunu yapmasıyla tanınan genç kadın, geçmişinden habersiz olduğu Cezayir Türk'e aşık olur ve sonunda onunla evlenmeyi başarır. Tek bildiği çok mutlu olduğudur. Bilmediği ise, çölde rastlanan vahaların bir yanılsamadan başka bir şey olmadığıdır. Şimdi, her şeyi öğrendikten sonra önünde iki seçenek vardır: Ya, sevdiği adamı her haliyle kabullenmek, ya da kızıyla birlikte çekip gitmek…

Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba)

Kurban baba, Cezayir'in en güvenilir dostlarının başında gelir. Derin ve öz konuşan bir adamdır. Dördü oğlan biri kız beş evladı ile birlikte bir çiftlikte yaşar. Sadakat, cesaret ve onur kendisinin ve ailesinin düsturudur. Cezayir döndükten sonra tüm çocukları Cezayir'in fedaisi olacaklardır. Çocukları: Azamet, Azade, Cafer, Canberk ve Şamil'dir.

Işıl Yücesoy (Gülendam)

Evladını kaybeden bir anneyi neyle korkutabilirsiniz? Peki ya iki evladını birden kaybeden bir anneyi? Gülendam Türk'ün yerinden bir başkası olsa, kısa bir zaman dilimi içinde önce kocasını, sonra büyük oğlunu ve sonra da diğer oğlunu kendi elleriyle toprağa verse çektiği acıdan nefes alamaz hale gelirdi belki de. Ne diyelim biz bu duruma? "Allah dağına göre kar verir" mi demeli, yoksa "Allah kimseye taşıyamayacağı bir yük yüklemez" mi? Tepeden tırnağa Allah'a ve ondan gelen her şeye teslim olmuş bir kadındır Gülendam Türk. Öyle olmasa katlanabilir mi bu yaşadıklarına? Bunca olan bitenden sonra onu hayatta tutan şey, hem oğullarından kendisine kalan tek yadigar olan torunu Suna, hem kızı Canan ve hem de kızı kadar çok sevdiği gelini Leyla'nın varlığıdır. Gülendam Hanım, artık sadece onlar için nefes alıp verirken, 15 yıl sonra kader bir anda onun yüzüne gülmeye karar verir. Küçük oğlu Cezayir, geri döner. Tıpkı ölümünü olduğunu gibi bu mucizeyi de alır kabullenir Gülendam. Önü arkası önemli değildir onun için. Bu süre içinde kimin neyi, nasıl yaşadığı da. Önemli olan şey oğullarından birinin ona geri verilmesidir. Madem ki kendisine böyle bir mucize bahşedilmiştir ve onu yetmiş yaşından sonra yeniden güldürebilmiştir hayat, bu mutluluğu kimsenin kendisinden çalmasına bir daha asla izin vermeyecektir.

Ragıp Savaş (Atakan)

Teşkilatın başı ve Cezayir'le merhum ağabeyi Yıldırım'ın eski arkadaşıdır. Kanunlara bağlı, milletini seven tam bir görev adamıdır. Cezayir'in dönüşünden sonra araları bozulacaktır. Atakan için kanundan daha büyük güç yoktur. Kanunların dışına çıkan Cezayir bile olsa kimseye toleransı yoktur.

Hakan Karahan (Dumrul)

Cezayir'in en yakını, sırdaşı ve can dostudur. Hayatı, devletin bekası, mazlumların kurtuluşu için verdiği mücadele ile geçmiştir. Manevi kızı Firuze'nin Cezayir'le evlenmesi sonucu Cezayir'in kayınpederi de olmuştur.

Kerem Kupacı (Ethem)

Cezayir'in kız kardeşi Canan'ın kocası. Dışarıdan dikkat çekmeyen mütevazı bir adam. Asıl mesleği muhasebecilik ancak bir gün Cezayir eniştesi olan bu genç adama, "İnsanların da rakamlardan oluştuğunu söyleyen bir inanış vardır biliyor musun?" diye sorar. "Biliyorum" diye cevaplar Ethem de. "O halde insanlar da tıpkı rakamlar gibi, sanki hiç var olmamışçasına ortadan kaybolabilirler. Değil mi Ethem?" "Evet, Reis tıpkı dediğin gibi kaybolabilirler. Böylece Ethem insanları da silmeyi öğrenir yani ailenin ölü temizleyicisi olur. Tabi bunu Canan asla bilmez ta ki Cezayir'in ölmediği ortaya çıkıp geri dönmesine kadar.

Erkan Sever (Orhan)

Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas)

Eren Vurdem (Azamet)

Ziya Kürküt (Bekir)

Pelin Uluksar (Süheyla)

Mina Derman (Suna)

Batuhan Sezer (Ömer Asaf)

Aslı Sevi (Azade)

Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre)

Burcu Binici (Meltem)

Ömer Kurt (Kerim)

Mert Kırlak (George Bagnall)

Ahmet Yıldırım (Cafer)

Tanıl Yöntem (Canberk)

Doruk Öztürk (Şamil)

Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer)

Melisa Duru Ünal (Mercan)

Aylar Melayeva (Sevim)

Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim)

Işıl Yücesoy (Gülendam)

Ben Bu Cihana Sığmazam konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var ve nerede çekiliyor?

Değerli monash.pw okurları.

monash.pw ekibi olarak Türkiye’de ve dünyada yaşanan ve haber değeri taşıyan her türlü gelişmeyi sizlere en hızlı, en objektif ve en doyurucu şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. Yoğun gündem içerisinde sunduğumuz haberlerimizle ve olaylarla ilgili eleştiri, görüş, yorumlarınız bizler için çok önemli. Fakat karşılıklı saygı ve yasalara uygunluk çerçevesinde oluşturduğumuz yorum platformlarında daha sağlıklı bir tartışma ortamını temin etmek amacıyla ortaya koyduğumuz bazı yorum ve moderasyon kurallarımıza dikkatinizi çekmek istiyoruz.

Sayfamızda Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına ve evrensel insan haklarına aykırı yorumlar onaylanmaz ve silinir. Okurlarımız tarafından yapılan yorumların, (yorum yapan diğer okurlarımıza yönelik yorumlar da dahil olmak üzere) kişilere, ülkelere, topluluklara, sosyal sınıflara ırk, cinsiyet, din, dil başta olmak üzere ayrımcılık unsurları taşıması durumunda yorum editörlerimiz yorumları onaylamayacaktır ve yorumlar silinecektir. Onaylanmayacak ve silinecek yorumlar kategorisinde aşağılama, nefret söylemi, küfür, hakaret, kadın ve çocuk istismarı, hayvanlara yönelik şiddet söylemi içeren yorumlar da yer almaktadır. Suçu ve suçluyu övmek, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre suçtur. Bu nedenle bu tarz okur yorumları da doğal olarak monash.pw yorum sayfalarında yer almayacaktır.

Ayrıca monash.pw yorum sayfalarında Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerinde doğruluğu ispat edilemeyecek iddia, itham ve karalama içeren, halkın tamamını veya bir bölümünü kin ve düşmanlığa tahrik eden, provokatif yorumlar da yapılamaz.

Yorumlarda markaların ticari itibarını zedeleyici, karalayıcı ve herhangi bir şekilde ticari zarara yol açabilecek yorumlar onaylanmayacak ve silinecektir. Aynı şekilde bir markaya yönelik promosyon veya reklam amaçlı yorumlar da onaylanmayacak ve silinecek yorumlar kategorisindedir. Başka hiçbir siteden alınan linkler monash.pw yorum sayfalarında paylaşılamaz.

monash.pw yorum sayfalarında paylaşılan tüm yorumların yasal sorumluluğu yorumu yapan okura aittir ve monash.pw bunlardan sorumlu tutulamaz.

monash.pw yorum sayfalarında yorum yapan her okur, yukarıda belirtilen kuralları, sitemizde yayınlanan Kullanım Koşulları’nı ve Gizlilik Sözleşmesi’ni peşinen okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Bizlerle ve diğer okurlarımızla yorum kurallarına uygun yorumlarınızı, görüşlerinizi yasalar, saygı, nezaket, birlikte yaşama kuralları ve insan haklarına uygun şekilde paylaştığınız için teşekkür ederiz.

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır