bedaş çağlayan işletme müdürlüğü / Bedaş Çağlayan İşletme - İstanbul, Şişli, Okmeydanı

Bedaş Çağlayan Işletme Müdürlüğü

bedaş çağlayan işletme müdürlüğü

BEDAŞ PERPA'DA

PERPA ELEKTRİK İDARESİ

BEDAŞ İLETİŞİM BİLGİLERİ

BEDAŞ -  İRTİBAT   :   ALO ÇAĞRI MERKEZİ

BEPSAŞ - İRTİBAT  :    62 55

E-MAİL ; [email protected]

BEDAŞ ÇALIŞMA SAATLERİ ;

BOĞAZİÇİ ELEKTRİK DAĞITIM 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

HAFTA İÇİ         : - 12 / -

ADRES             : PERPA TİC. MERKZ. A BLOK  K OKMEYDANI - ŞİŞLİ -İST. (KOÇİ RESTAURANT ÜSTÜ)

CLK BOĞAZİÇİ ELEKTRİK ÇAĞLAYAN MÜŞTERİ İŞLEM MERKEZİ

HAFTA İÇİ         : – / –

ADRES             : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat Şişli- İstanbul 

BEPSAŞ (Boğaziçi Elektrik PerakendeSatış A.Ş) ÇAĞLAYAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ ve BEDAŞ (Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.) ÇAĞLAYAN 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 5 Ocak tarihinden itibaren Perpa A Blok Katta hizmet vermeye başladı.

İki kurumda açıldığı ilk günden itibaren yoğun ilgiyle karşılandı. Hergün İstanbullunun hizmet aldığı iki kurumun Perpa’ya gelmesi Perpa esnafı ve yönetimler tarafından memnuniyetle karşılandı. iki kuruma günde - civarında İstanbullu gelerek hizmet alıyor.

Kurumları ve verdiği hizmetleri kısaca tanıtırsak;

BEPSAŞ (Boğaziçi Elektrik Perakende Satış A.Ş) ÇAĞLAYAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

BEPSAŞ (Boğaziçi Elektrik Perakende Satış A.Ş) ÇAĞLAYAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ’nde Perakende hizmet verilmektedir. Dağıtım, Müşteri Hizmetleri, Hukuk olmak üzere 3 bölümden oluşmakta ve toplamda 35 kişilik personelle hizmet vermektedirler.

Verilen Hizmetler:

• Abonelik işlemleri

• Yeni Abonelik

• Sözleşmeler

• İptaller

• Ödemeler (Fatura / İcra / Taksitlendirme) olmak üzere tüm müşteri hizmetlerini kapsamaktadır.

BEDAŞ (Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.) ÇAĞLAYAN 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

BEDAŞ (Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.) ÇAĞLAYAN 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ Yaklaşık kişilik personelle hizmet vermektedir.

Verilen Hizmetler:

• Bölge Müşteri Fen Mühendisliği,

• Bölge Enerji Talepleri Değerlendirme Mühendisliği,

• Bölge Dağıtım Müşteri Hizmetleri,

• Bölge Kayıp Kaçak Tahsilat Koordinatörlüğü,

• Dilekçe Başvuruları alınmaktadır. Dilekçe başvurularında daha hızlı sonuç alabilmek için başvuruların çağrı merkezinden yapılması tavsiye edilmektedir.

BEDAŞ ÇAĞLAYAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

BEDAŞ Çağlayan İşletme Müdürlüğü firmamız İstanbul ili Şişli ilçesinde Elektrik - Elektronik alanında hizmet vermektedir.
Hayatımızın kolaylaşması ve teknolojiden en uç noktalarda faydalanmamızda en büyük faydayı sağlayan elektrik ve elektronik ürünler, yaşadığımız yüzyılda insanlara sunulmuş en büyük kolaylıktır. Evinize şöyle bir göz gezdirdiğiniz zaman elektronik bir eşyanın bulunmadığı oda bulamazsınız. Her odada elektrik olduğu gibi birde elektronik cihazlar bulunmaktadır. Buda Elektrik- Elektronik adı verilen sektörün her zaman canlı ve hareketli olmasına imkan sağlamaktadır.
Bugün mahalle aralarında bulunan küçük elektrik ve elektronik dükkanlarının yanında büyük alışveriş merkezleri ve Showroom’lar da bulunan Elektrik- Elektronik mağazaları da bulunmaktadır. Bu tarz mağazaların içinde elektriğe dayalı tüm ev aletlerini ve cihazları bulabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik mağazalarından alabileceğiniz malzemeleri şöyle bir düşünecek olursak; lambalar, prizler, uydu alıcıları, beyaz eşyalar, küçük ev aletleri, ses sistemleri, bilgisayarlar vs gibi daha pek çok ürün bu mağazalardan temin edilebilir.

Yine bu ürünlerden her hangi birinde diyelim arıza oldu. Böyle durumlarda da yine o ürünü hangi Elektronik mağazadan aldıysanız, o mağazanın teknik servisini çağırıp, bakımını da onlara yaptırmak zorundasınız. Aynı zamanda taşınma durumunda bu beyaz eşyaların daha sağlıklı bir şekilde bir yerden diğer yere nakli içinde Elektrik ve Elektronik mağazalarının servislerinden yardım almanızda fayda bulunmaktadır.
Bu elektronik eşyalardan en çok beyaz eşyaları kullandığımız için en çok hasarda bunlarda verilmektedir. Bir buzdolabının yaz aylarında bozulduğunuz düşünebiliyor musunuz? Hadi birkaç gün idare edelim diyemezsiniz. Çünkü yeme, içme gibi sorunlarınızı çözen ve koruyan bu beyaz eşyanın bozulması demek tüm besin maddelerinizin de zarar görmesi anlamına gelmektedir. Böyle bir durumda hemen bir Elektrik – Elektronik servisinden destek almak zorunda kalırsınız.
Elektrik ve Elektronik sektörü sunmuş olduğu teknoloji ile sadece ülkemizde değil tüm dünya da trendi yükselen önemli meslek gruplarının başına yer almaktadır. Dışarıya adımınızı attığınız andan itibaren karşınıza pek çok Elektrik ve Elektronik mağazasının çıkacağını göreceksiniz. Ne elektrik olmadan ne de elektronik eşyalar olmadan, insanlar artık hayatlarını idame ettirmeleri söz konusu olamaz.
BEDAŞ Çağlayan İşletme Müdürlüğü firmamızında içinde bulunduğu bu sektörün ne kadar hızlı ve çabuk geliştiğinin bir kanıtıdır.

Çağlayan BEDAŞ Işletme Müdürlüğü, Şişli, nerede, Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Şişli şehrinde Çağlayan BEDAŞ Işletme Müdürlüğü konumuna Toplu Taşıma

Şişli, Türkiye'deki Çağlayan BEDAŞ Işletme Müdürlüğü adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Çağlayan BEDAŞ Işletme Müdürlüğü adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Çağlayan BEDAŞ Işletme Müdürlüğü adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Çağlayan BEDAŞ Işletme Müdürlüğü için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: İst. Adalet Sarayi; İstanbul Adalet Sarayi - Sisli Yönü; İstanbul Adalet Sarayi - Kagithane Yönü; İst. Adalet Sarayı; Çağlayan; Şişli Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Çaglayan Yolu-Sisli Yönü; İzzetpaşa - Çaglayan Yönü; Çağlayan Yolu - Topkapi(E5) Yönü.

OtobüsAS34G46ÇN77AMetro:M7Minibüs / Dolmuş:MİNİBÜS: B

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Çağlayan BEDAŞ Işletme Müdürlüğü için yol tarifi alın.

Çağlayan BEDAŞ Işletme Müdürlüğü adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Şişli konumundaki kullanıcılar dahil milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Çağlayan BEDAŞ Işletme Müdürlüğü için Otobüs, Metro ve Minibüs / Dolmuş fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

Havaalanı, hastane, stadyum, market, alışveriş merkezi, kafe, okul, kolej ve üniversite gibi popüler yerlere gitmek için uygulamayı kullan.

CK Boğaziçi Elektrik Telefon Numaraları

CK Boğaziçi Elektrik Türkiye'nin en büyük dağıtım bölgesi olan İstanbul Avrupa yakasında görevli elektrik tedarikçisidir. CK Boğaziçi elektrik telefon ve iletişim bilgileri bu yazıda bulunabilir.

Müşteri Hizmetleri Telefonu

CK Boğaziçi çağrı merkezine, 6 hattını arayarak ulaşabilirsiniz. Bu hattı aradığınızda otomatik telesekreter çıkar ve yapmak istediğiniz işleme göre sizden telefonunuzu tuşlayarak seçim yapmanızı ister.

• CK Boğaziçi Müşteri Hizmetleri Hattı
  • Abonelik işlemleri: üzerine alma, kapatma, tarife değişikliği
  • Kesilen elektriği açtırma
  • Borç Sorgulama
  • İndirimli elektrik alma
  • Şikayet ve öneriler

Bekleme Süresi

CK Boğaziçi çağrı merkezi standartları uyarınca çağrıların %89'una 30 saniye bekleme süresinin altında cevap verdiğini belirtmektedir. 

Serbest Tüketici Telefonu

İstanbul Avrupa yakasında oturuyorsanız ve önceki yıla ait enerji tüketim tutarınız kWh üzerindeyse (aylık ortalama  TL) serbest tüketiciolarak CK Boğaziçi'den avantajlı fiyatlarından yararlanın. CK Boğaziçi'nden indirimli elektrik almak için 6 numaralı hattı kullanabilirsiniz.

CK Boğaziçi Genel Müdürlük Telefonu

CK Boğaziçi Elektrik genel müdürlüğü İstanbul Kağıthane'de bulunur.

Adres: Hürriyet Mahallesi funduszeue.info Bengü Caddesi No:1 Kağıthane / İstanbul

Aramanızı operatör yanıtlayacak ve sizi görüşmek istediğiniz bölüme bağlayacaktır.

Telefon: 90 00

Arıza - Kesinti: BEDAŞ Telefonu

İstanbul Avrupa yakasındaki elektrik dağıtım arızalarından Boğaziçi Elektrik Dağıtım (BEDAŞ) sorumludur. BEDAŞ'a ALO çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz. Arıza bildirimin yaparsanız dağıtım şirketinin görevlendirdiği ekipler derhal müdahalede bulunur. Programlı olarak kesinti yapılmışsa, arayan kişi çalışmalarla ilgili bilgi alabilir ve tahmini kesinti süresini öğrenebilir. ALO çağrı merkezi 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Ck Boğaziçi Bölge Müdürlüğü İletişim

Avcılar

CK Boğaziçi Elektrik Avcılar bölge müdürlüğü, Cihangir Mahallesi E-5 Karayolu Üzeri Eski Londra Asfaltı Beyaz Center AVM Türksan Durağı adresinde bulunur.

Çağlayan

Şişli'de Halil Rıfat Paşa Mahallesi Perpa İş Merkezi A-Blok Kat No adresinde bulunan CK Boğaziçi Elektrik Çağlayan bölge müdürlüğünü 0 () 22 10 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası