tuğçe kazaz kapandımı / Son Dakika Tuğçe Kazaz Haberleri - Tuğçe Kazaz Son Dakika

Tuğçe Kazaz Kapandımı

tuğçe kazaz kapandımı

Tuğçe Kazaz tesettüre girdi

Bir dönem Hıristiyan olan Tuğçe Kazaz, yeniden İslam'ı seçti. Bugüne kadar tesettür defilelerine çıkmayan Kazaz, Aysha Yaşam ve Stil Dergisi'nin Adile Sultan Sarayı'nda düzenlenen tanıtım defilesinde ünlü tesettür markalarının tanıtımını yaptı. Defilenin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kazaz, “Ben çok iyi hissettim gerçekten çok iyi hissettim. Öncelikle böyle bir derginin gecesinde olmaktan tanıtımın bir parçası olmaktan çok iyi hissettim. Çünkü dergiyi elime alıp incelediğimde içeriği beni etkiledi. Kadına olan yaklaşımı ve kadının içerisinde gördükleri ve onun, dışarıya yansıtmayı istediği şeyler beni etkiledi. Bende bir parçası olmak istedim. Çünkü ben işlerimi seçerken hep aklımın doğrusuna ve kalbimin duygusuna bakıyorum. Birinden biri tutmadığında orada olmak istemiyorum. Bu akşam ikisini de beraber bir araya geldiği bir akşamdı. Aysha akşamında çok keyif aldım” diye konuştu.

“Maneviyat, insanın çok içinde çok özünde” diyen Kazaz, “Her birimizin insan olan herkesin özünde yaşaması gereken konu diyelim. Ben manevi değerlerim farkındayım, o yüzden de hiçbir insana ayrımcı ya da ayrımcılık gibi bakmadım. Hiçbir insana şekilci olarak yaklaşmadım. Ben her zaman insana insanca insancıl ve insanı anlamak için insani değerler nezdinde baktım. Bu akşamda bence onu bize gösterdi ve yansıttı ben onu hissedebildiğim için çok memnunum" diye konuştu.

Tesettüre girecek misiniz şeklindeki soruya Kazaz, “Hac ve tesettür özel konular, bunlar maneviyat o söylediğinizde maneviyat, insanlar özgür seçme hakkına sahipler istedikleri gibi kendilerine şekil verme hakkına sahipler dolayısıyla bu çok özel bir durum. Bu da benim özelim. Defilede yer almam konusunda Aysha bana vesile oldu. İlk defa böyle bir teklifle bana gelindi 13 senedir, bende kabul ettim. Dediğim gibi, kabul etmemin sebebi bu derginin kadına yaklaşımı idi ilk başta, Aysha idi kabul etmemin sebebi sonra içinde bulanan modacı arkadaşlarımı tanıdığım zaman yaptıkları kıyafetleri de çok beğendim” şeklinde konuştu.

Hayatındaki değişmeye nelerin sebep olduğu ile ilgili soruya Kazaz, “Değişmeye dönüşmeye, sebep olan şey o kadar çok ki yolun içerisinde o kadar deneyimler tecrübeler, kalıplar, aşmaya çalıştıklarım, kedime rağmen içinde durmaya çalıştıklarım o kadar süreç ki bunu bir tek röportajda tek bir konu olarak konuşamayız sanırım ama şöyle söyleyebilirim samimi olarak; bu akşamda onlardan bir tanesi gerçekten öyle” ifadelerini kullandı.

Böyle bir gelinlik içerisinde görebilecek miyiz şeklindeki soruya ünlü manken “Bilmem kısmet” diye yanıt verdi.

İHA

“Günün manşetlerini ve en çok okunan haberlerini her sabah e-postanızdan takip etmek için Habertürk bültene üye olun.”

funduszeue.info internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir.
İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Copyright © - Tüm hakları saklıdır. Habertürk Gazetecilik A.Ş.

Üretim ve Tasarım. Bilgi Grubu

Son Dakika Tuğçe Kazaz Haberleri

• Nis Tuğçe Kazaz, Yıl Marşı besteleyen Fazıl Say'a yüklendi: Şu hadsize bak, sen CHP'nin sanatçısısınTuğçe Kazaz, Yıl Marşı besteleyen Fazıl Say'a yüklendi: Şu hadsize bak, sen CHP'nin sanatçısısın

Tuğçe Kazaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Fazıl Say'ın Yıl Marşı yapmasını sert bir dille eleştirerek "Şu hadsize bak, Millet İttifakı için yaptığı besteyi Yıl Marşı diye yutturacak. Fazıl Say, sen CHP'nin sanatçısısın, ama en önemlisi milli birlikten ve manevi şuurdan uzaksın. O yüzden bu çıkarttığın marş Türkiye'yi tasvir etmiyor" ifadelerini kullandı.

• Eyl LGBT karşıtı etkinlikte konuşan eski manken Tuğçe Kazaz: Allah, neden Lut kavmini yok etti, çünkü neslin devamlılığının biteceğini bildiği içinLGBT karşıtı etkinlikte konuşan eski manken Tuğçe Kazaz: Allah, neden Lut kavmini yok etti, çünkü neslin devamlılığının biteceğini bildiği için

Dün İstanbul Saraçhane'de 'den fazla sivil toplum kuruluşunun katılımıyla düzenlenen "Büyük Aile Buluşması" adı altındaki LGBT karşıtı etkinlikte konuşma yapan eski manken Tuğçe Kazaz, "Allah yeryüzünde bir duruma müdahale ettiyse bu mutlaka bir mükafat içindir. Allah, neden Lut kavmini yok etti? Çünkü neslin devamlılığının biteceğini bildiği için." ifadelerini kullandı.

• Eyl İstanbul'da Lgbti Karşıtı Yürüyüş Yapıldıİstanbul'da Lgbti Karşıtı Yürüyüş Yapıldı

Fikirde Birlik Mücadele Platformu, İstanbul’da, “Büyük Aile Buluşması” adı altında LGBTİ artı karşıtı eylem yaptı. Saraçhane Parkı’nda buluşan protestocular, buradan Beyazıt Meydanı’na yürüdü. Yürüyüş esnasında sık sık tekbir getirildi.

• Eyl FATİH'TE LGBTİ KARŞITI 'BÜYÜK AİLE BULUŞMASI' GERÇEKLEŞTİFATİH'TE LGBTİ KARŞITI 'BÜYÜK AİLE BULUŞMASI' GERÇEKLEŞTİ

FATİH'te sivil toplum kuruluşunun katılımıyla LGBT karşıtı 'Büyük Aile Buluşması' gerçekleşti.

• Eyl Fatih'te LGBTİ karşıtı 'Büyük Aile Buluşması' gerçekleştiFatih'te LGBTİ karşıtı 'Büyük Aile Buluşması' gerçekleşti

FATİH'te sivil toplum kuruluşunun katılımıyla LGBT karşıtı 'Büyük Aile Buluşması' gerçekleşti.

• Eyl FATİH'TE LGBTİ KARŞITI 'BÜYÜK AİLE BULUŞMASI' GERÇEKLEŞTİFATİH'TE LGBTİ KARŞITI 'BÜYÜK AİLE BULUŞMASI' GERÇEKLEŞTİ

• Haz Tuğçe Kazaz, şeriat açıklamalarına tepki gösteren Ezgi Mola'ya cevap verdi: Medya maymunuTuğçe Kazaz, şeriat açıklamalarına tepki gösteren Ezgi Mola'ya cevap verdi: Medya maymunu

Şeriat hakkında ilginç açıklamalar yapan Tuğçe Kazaz, kendisine "Yallah Arabistan'a" diyen Ezgi Mola'ya yanıt verdi. Kazaz, "Haddini bil, medya maymunluğuna devam et" dedi. Kazaz'ın sözlerinden sonra Twitter'da gündem olan Mola'ya destek paylaşımları gelmeye başladı.

• Yeni Şafak seksi mankenle 17 Aralık&#;ı konuştu: "Paralel yapı benimle de temas kurdu!

Bu haberi paylaş

Gazetenin Cumartesi günü yayınladığı röpörtajda Kazaz 17 Aralık operasyonunu "'Eğer operasyon başarılı olsaydı, Türkiye bir yirmi yıl daha geri gidecek,ekonomik olarak büyük bir başarı trendi yakalayan Türkiye baronlar tarafından hortumlanacaktı." şeklinde yorumladı

Sosyal medyada en çok konuşulan konulardan olan röportajı Yeni Şafak Gazetesi'nden Nil Gülsüm yaptı. Star Gazetesi'nin yayınladığı yasa dışı dinleme llistesi kapsamında dinlendiği öne sürülen mankenin 17 Aralık operasyonu hakkındaki sorulara verdiği cevaplar ise sosyal medyanın en çok konuştuğu konulardan birisi oldu.

İşte Tuğçe Kazaz'ın Yeni Şafak'a verdiği o röportaj

Paralel yapının 17 Aralık'ta hükümete karşı kalkıştığı darbe girişimi ardından örgütle ilgili her geçen gün yeni bir gelişme yaşanıyor. Birbirini ardına ortaya çıkan dinleme listeleri, iddianameler Türkiye'nin aslında ne kadar büyük bir tehditle karşı karşıya olduğunu bir kez daha ortaya koyuyor. Toplumun çeşitli kesimlerinden isimlerin dinlendiğini ortaya çıkan son belgelerde ismi geçen kişilerden birisi de Tuğçe Kazaz. Paralel yapının 17 Aralık'taki niyeti ve dinlemelerle ilgili Tuğçe Kazaz'la konuştum.

Türkiye son yerel seçimlere girmeden önce montajlar, ses kayıtları ve dinleme skandallarıyla karşı karşıya kaldı. Geçen her gün yeni gelişmeler oluyor ve son olarak geçtiğimiz günlerde sizin de yer aldığınız bir dinleme listesi ortaya çıktı. Siz bu dinlemelerle ilgili ne düşünüyorsunuz?

Türkiye'de tarih boyunca bir çok olgu işleyerek zayıflatıldı ve gelişmesinin önüne geçfunduszeue.info bu olgular Kürt,Türk Alevi ,sünni,sağ,sol vb. kavramlar işlendi. Bununla amaç ülkeyi zayıf bırakmaktı. Çünkü barış ortamı sağlanan bir Türkiye ekonomik gelişmelere gebe olacaktı.Ve bu onların işine funduszeue.infoık interaktif bir çağdayız. Yine aynı dış odaklar paralel yapıyla birlikte bu dinlemelerle,17 Aralık'ta bu ülkenin Başbakan'ını halkın gözünde küçük düşürerek darbe yapmayı planladılar.

Sizce amacı neydi bu darbe planının?

Bunu darbe planıyla beraber Türkiye bir yirmi yıl daha geri gidecek,ekonomik olarak büyük bir başarı trendi yakalayan Türkiye baronlar tarafından hortumlanacaktı. Yani anlayacağınız funduszeue.info Lozan yapma hayaliyle tüm dış odaklar içerdeki işbirlikçileri ile birlikte tek yumruk haline gelip en etkin kozları paralel yapıyla bu ülkenin birliğine ,beraberliğine,kardeşlik unsurlarına ve çıkarlarını sekteye uğratmak için kale olan Türkiye Cumhuriyetine ve hükümetine saldırı yapmaktadır.

PARALEL YAPI BENİMLE DE TEMAS KURDU

Paralel yapının dinleme listesinde isminiz sizce neden yer aldı?

Bugüne kadar arayışımda odağımın yaradan olduğunu hiç bir zaman kaybetmeden ,bir çok dini inançları inceledikten sonra ,islamiyetin bütün dinleri kapsadığını ve Kur›an-ı Kerimin bize yol gösteren son gerçek kitap olduğunu keşfetmiş ve bu yolda devam eden funduszeue.info esnada bir kaç cemaatten çevremdeki insanlar aracılığı ile davetler aldım. Ama hiç birisine katılmayı uygun göfunduszeue.infom bunlardan biri de Paralel yapıydı. Tahminim,içlerinde bulunmayı istemediğimden sanırım,bir nokta da bir açığını yakalar mıyız ve kendi tarafımıza çekebilir miyiz diye düşünüp bunu yapmış olabilirler diye düşünüyorum. Ama bir şey bulamadıklarından yılı itibari ile bu dinlemelere son verilmiştir .Ama bunu söylerken benim lafım paralel yapı oluşturmaya çalışanların başındaki işbirlikçi liderler için .masumane duyguları ve arayış noktasındaki samimiyetleri ile gelmiş vatandaşlarımıza değil, Ben şeffaf bir insanım ve amacım Bir T.C vatandaşı olarak öncelikle yapmış olduğum işi en iyi şekilde icra etmek. Bunun dışında ülkenin yararına hareket etmektir.Türkiye Cumhuriyeti devletinin gerekli makamları, gerekli gördükleri nokta da beni dinleyebilirler.Özel hayatıma karışmadıkları sürece.

ÜLKENİN PRESTİJİYLE NASIL OYNARLAR

Paralel Yapı dinlemeleri çeşitli gerekçelerle savunuyor da. Bu savunmayı nasıl değerlendirirsiniz?

Bir de şunu vurgulamak isterim,madem bu dinlemeleri yapanlar,söyledikleri gibi amaçları gerçekten Türk milletini aydınlatmak,ve ülkenin birliğini sağlamak ise neden bunlara seçimlerden sonra da devam etmediler? Sonra Adana ve Hatay'da gerçekleşen tır olayları funduszeue.info ülkenin dışa karşı politikaları olmalıdır ve bu politikaları tatbik eden hüküfunduszeue.info da sorulması gereken soru şu: Bu kadar ülkesini seven, gerçekleri ortaya çıkarmaya çalışan ve amacının sadece dini bir görev olduğunu söyleyen insanların amacı neden ülke prestijini dışa karşı zayıflatmak girişiminde bulundular? Ve neden Tuğçe Kazaz'ı dinlediğini sanırım duyarlı her vatandaş sormalıdır.

İNSANLARI BİRBİRLERİNE KIRDIRMAK İSTEDİLER

Şiddet olaylarının körüklenmek istendiği de gözlemleniyor. Türkiye geçmiş yıllarda da gençlerin meşru siyasete yön vermek için kışkırtılmasını tanık oldu. 27 Mayıs ve 12 Eylül ihtilalleri bunun en canlı örneği. Gençliği kışkırtmak ve şiddete çekmek isteyenler bu girişimleri ile nasıl bir Türkiye oluşturma çabasındalar?

Türkiye bu konuda çok funduszeue.info Türkiye›nin jeopolitik konumu ve yapısını değerlendirdiğimizde,bugün bor madenlerinin yüzde 75'inin üzerindeki kısmının Türkiye'de olduğunu düşünürsek,bir çok yeraltı kaynaklarımızın bulunduğunu gözönünde bulundurursak,ayrıca hepimizin bildiği üzere Türkiye Cumhuriyeti bu zamana kadar islamiyetin demokratik bir yüzü olarak dünya ülkelerine örnek teşkil etmiştir ve etmeye devam funduszeue.info bu ülke ekonomik yapısı ile,realitesi ile,güçlü hale geldiğinde örnek teşkil edecek ve diğer bütün ülkeleri de etrafında birleştirecektir. Bunun önüne geçmek için ülkenin dinamiklerini kullanarak insanını birbirine kırdırıp amaçlarına ulaşmak istenmiştir. Ve dış güçler kurumların başına gelen kişiliksiz karekterleri kullanarak bu darbe girişimlerinde bulundular. Dolayısı ile bu darbe girişimleri ile her zaman Türkiye'nin gelişiminin önüne geçildi ve sekteye uğratıldı. Her bir darbe ülkeyi 20 yıl geri götürdü.Fakat maalesef biz ezberci bir eğitim sisteminden geçtiğimiz ve güdülen toplumlar yaratılmaya çalışıldığından biz bunun çok geç farkına vardık.

Paralel yapının amacını millet artık biliyor

Siz siyaset dışında bir alanda üretim yapan bir isimsiniz. Ancak her vatandaş gibi ülke gündemiyle ilgili bir kanaat sahibisinizdir. Paralel yapı hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu yapıyla mücadele edilmesi için neler söylersiniz?

Öncelikle buna neden paralel yapı dendiğine bir bakmak lazıfunduszeue.info öncesine baktığımız zaman bir dini yapı olarak görüfunduszeue.info cemaat olarak görüfunduszeue.info ne zaman ki polisin,yargının,devlet kurumlarının içerisine girerek devlet içerisine farklı bir yapılanmayla beraber iradenin karşısına farklı bir irade koymaya ve bunu belirli bir kesimin hizmetine sunmaya çalıştığı andan itibaren paralel yapı adını almıştır. Paralel yapının amaçlarının ne olduğu bugün milletimizce funduszeue.info paralel ile mücadele etme noktasında,bize düşen ecdadımıza olan sorumluluklarımız olduğunu hatırlayarak ve bu ülkenin her karış toprağının kanla sulanarak kazanıldığını unutmamaktıfunduszeue.info bir bireyin bu algıdan ülkesini korumak adına hiç bir zaman ayrılmaması gerekmektedir. Devletin ise,her kim ki ülkenin birliğini,bütünlüğünü kendi çıkarları doğrultusunda tehdit ediyorsa bunlar ana ve kılcal damarlarından kesilmeli ve içimizden funduszeue.info millette bunun takipçisi olmalıdır.

Toplumu kutuplaştırmak isteyenlerin arzu ettikleri şey nedir?

Bir kere bu kutuplaşmaların yaratımı kimlerin işine geliyor. Para sahibi, baronlar, savunma sanayisinde gözü olanlar, ülkenin gelişmesini istemeyenler, dış güçlerinin buradaki cirit oyunlarını sahnelemesinde herhangi bir sıkıntı çekmesini istemeyenler ve onların taşeronları ,kutuplaştıkça çatışma oluyor,çatıştıkta zayıflıyorsun, zayıfladıkça ülke olarak gelişimini tamamlayamıyorsun.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası