piranha titan c type şikayet / Piranha Titan C Type 7796 Oto Multimedya Sistemi - A101

Piranha Titan C Type Şikayet

piranha titan c type şikayet

Piranha Titan C Type 7796 Oto Multimedya Sistemi

HESABIM

Ürün kodu: 26009363

Marka: Piranha

Online, Mağaza ve A101 Kapıda

₺749,00

Lütfen adet seçiniz

a101.com.tr stoklarımızda tükenmiştir.

Tükendi Favorilerime Ekle
Mağazada Bul

Ürün kodu: 26009363

Online, Mağaza ve A101 Kapıda

7.0" içe katlanır dokunmatik ekran

720p video oynatıcı

Bluetooth, FM radyo, USB şarj

Android ve iOS mirror link

AUX, USB disk ve hafıza kart girişi

Video-In&Out (Park Kamera Girişi)

4x100 W güç + EQ

Uzaktan Kumanda

2 Yıl Garanti

Bir adet çıkışı mevcuttur. Bu uç amfi tetikleme (çalıştırma ) ucudur. Ayrıca 2 adet RCA kablolarının da amfinin ses çıkışlarına bağlanması gerekmektedir.”

**Üründe GPS bulunmamaktadır.

Otomatik Gizlenebilen Panel / Bluetoothlu / Radyolu / USB / SD Kart Girişli / Mp5 Çalar Bluetooth Tam otomatik motorlu panel Dokunmatik ekran PLL FM Radyo ile kolay frekans arama SD/ MMC Kart desteği MP3 / WMA / WAV / OGG / AAC / FLAC / FLV / MPEG / AVI / MP4 / RMVB / RM / DIVX / JPG / GIF vb Format desteği 720P Video desteği USB / MMC / SD hafıza kartı max 32GB desteği USB 2.0 Hızında bağlantı hızı ile harici USB bellek okuyabilme 4 * RCA line-out, 2 Kanal video çıkışı, 1 Kanal video girişi Geri vites kamera desteği 800x480 çözünürlüğünde 7 inç LCD ekran EQ fonksiyonu AUX / IN 18 Radyo kanalı hafıza kayıt Maksimum Güç Çıkışı: 4x100W 

Üretim Yeri: Çin

İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından A101 Yeni Mağazacılık A.Ş ‘ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Fiyatlarımız; a101.com.tr, A101 Kapıda uygulaması ve mağazalarımızda farklılık gösterebilir, belirtilen ürün fiyatı yalnızca bu satış kanalı için geçerlidir.

Ürünlerimiz, yukarıda belirtilen satış kanallarında satışa sunulmaktadır. Online satış kanalı, a101.com.tr website, mobil ve A101 uygulamasını kapsamaktadır.

Mesafeli Satış Sözleşmemiz uyarınca; toptan veya yeniden satış amaçlı oluşturulduğu tespit edilen siparişler ile ürün, hizmet ve indirimlerimizden tüm müşterilerimizin faydalanabilmesi ve stokçuluğun engellenmesi için 5 adetin üzerindeki doğrudan ve dolaylı siparişleri A101’in iptal hakkı saklıdır.

Oluşturulan siparişler için gönderim süremiz 3-4 iş günü arasında değişmektedir. Siparişiniz kargoya verildiğinde üyelik hesabınıza kayıtlı telefon numaranıza SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır. Ayrıca sipariş takibinizi üyelik hesabınıza girdikten sonra “Hesabım-Siparişlerim” alanında da yapabilirsiniz.

İade ve Gönderim Koşulları

• İade süresi, siparişinizdeki ürünlerin adresinize teslim edilme tarihinden itibaren 14 gündür.
  • Ürününüzü iade kodu ile göndermeniz gerekmektedir. Üyelik hesabınıza giriş yaptıktan sonra “ Hesabım>İptal/İade Talebi>Sipariş Seçimi>Aksiyon Seçimi>İade Ürün Seçimi” adımlarını izleyerek PTT Kargo ÜCRETSİZ İade Gönderi Kodunuzu alabilirsiniz.
  • İade edilecek ürün kullanılmamış, orijinal ambalajına zarar verilmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olmalıdır.
  • Televizyon, görüntü sistemleri, cep telefonu, tablet, notebook gibi elektronik ürünlerin kullanılması ya da ambalajının açılması durumunda ürün iadeleri servis raporu ile birlikte yapılabilmektedir.
  • Kurulumu/montajı yapılmış mobilya ürünlerinin iadesi kabul edilememektedir.
  • Garanti kapsamında arızalanan ürünlerin iadesi servis raporu/iade raporu ile birlikte yapılabilmektedir.
  • Ürünlerin kargo paketinde ya da ürünlerde hasar tespit edilmesi durumunda kargo görevlisine hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Kargo görevlisinin tutanak düzenlemediği bu ve benzeri durumlarda ürünü teslim almayarak iade edebilirsiniz.
  • Hijyenik ürünlerin (iç giyim, kişisel bakım ürünleri, sağlık ürünleri vb.) ambalajı açılmış ise iadesi kabul edilmemektedir.
  • Niteliği itibarı ile son kullanma tarihi geçecek ya da çabuk bozulabilecek ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.
  • Bayi-yetkili servis ya da Horoz Lojistik ile teslimatı yapılan ürün iade işlemleri için 0850 808 2 101 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
  • Üye olmadan alışveriş yaptıysanız siparişinizin iadesi için 0850 808 2 101 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
  • Ürün firmamıza teslim edildikten sonra incelenecek ve 7 iş günü içinde işlemleri tamamlanacaktır.
  • Türk Kızılay Deprem Bölgesine Yardım ürünlerinde;

*Bu ürün sanal bir ürün olup amacı bağış tutarının belirlenmesidir, en fazla 1 adet alınabilir ve fiziki bir gönderim olmayacaktır.

*Söz konusu işlem ilgili mevzuat kapsamında bağışlama olduğundan cayma hakkı kullanılamaz, ürün iptal veya iade yapılamaz.

*Bağışlama işlemleri, Türkiye Kızılay Derneği ve A101 arasındaki protokol kapsamında Yardım Toplama Kanunu ve ilgili mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Türkiye Kızılay Derneği’ne yapmış olduğunuz bağışları sipariş numarası ile www.kizilay.org.tr adresinden sorgulayabilirsiniz.

*Yapmış olduğunuz bağışlamalar A101 tarafından hiçbir komisyon alınmaksızın doğrudan Türkiye Kızılay Derneği’ne aktarılmaktadır. Kızılay yapmış olduğunuz bağışlamaları belirlemiş olduğu yöntem ile ihtiyaç sahiplerine ve afetzedelere ulaştırmaktadır.

*Bağışlama işlemleri sırasında, bağışınızı sorgulayabilmeniz için sipariş numaranızın aktarılması dışında kişisel verileriniz Kızılay’a aktarılmamakta olup kişisel veriler yalnızca denetim amacı ilgili mevzuat kapsamında ölçülü ve sınırlı olarak aktarılabilmektedir.

*İade koşulları ve süreçleri ile ilgili detaylı bilgiye https://www.a101.com.tr/iade-iptal-kosullari/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

• ÜRÜN BİLGİLERİ

7.0" içe katlanır dokunmatik ekran

720p video oynatıcı

Bluetooth, FM radyo, USB şarj

Android ve iOS mirror link

AUX, USB disk ve hafıza kart girişi

Video-In&Out (Park Kamera Girişi)

4x100 W güç + EQ

Uzaktan Kumanda

2 Yıl Garanti

Bir adet çıkışı mevcuttur. Bu uç amfi tetikleme (çalıştırma ) ucudur. Ayrıca 2 adet RCA kablolarının da amfinin ses çıkışlarına bağlanması gerekmektedir.”

**Üründe GPS bulunmamaktadır.

Otomatik Gizlenebilen Panel / Bluetoothlu / Radyolu / USB / SD Kart Girişli / Mp5 Çalar Bluetooth Tam otomatik motorlu panel Dokunmatik ekran PLL FM Radyo ile kolay frekans arama SD/ MMC Kart desteği MP3 / WMA / WAV / OGG / AAC / FLAC / FLV / MPEG / AVI / MP4 / RMVB / RM / DIVX / JPG / GIF vb Format desteği 720P Video desteği USB / MMC / SD hafıza kartı max 32GB desteği USB 2.0 Hızında bağlantı hızı ile harici USB bellek okuyabilme 4 * RCA line-out, 2 Kanal video çıkışı, 1 Kanal video girişi Geri vites kamera desteği 800x480 çözünürlüğünde 7 inç LCD ekran EQ fonksiyonu AUX / IN 18 Radyo kanalı hafıza kayıt Maksimum Güç Çıkışı: 4x100W 

Üretim Yeri: Çin

İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından A101 Yeni Mağazacılık A.Ş ‘ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Fiyatlarımız; a101.com.tr, A101 Kapıda uygulaması ve mağazalarımızda farklılık gösterebilir, belirtilen ürün fiyatı yalnızca bu satış kanalı için geçerlidir.

Ürünlerimiz, yukarıda belirtilen satış kanallarında satışa sunulmaktadır. Online satış kanalı, a101.com.tr website, mobil ve A101 uygulamasını kapsamaktadır.

Mesafeli Satış Sözleşmemiz uyarınca; toptan veya yeniden satış amaçlı oluşturulduğu tespit edilen siparişler ile ürün, hizmet ve indirimlerimizden tüm müşterilerimizin faydalanabilmesi ve stokçuluğun engellenmesi için 5 adetin üzerindeki doğrudan ve dolaylı siparişleri A101’in iptal hakkı saklıdır.

• TESLİMAT

Oluşturulan siparişler için gönderim süremiz 3-4 iş günü arasında değişmektedir. Siparişiniz kargoya verildiğinde üyelik hesabınıza kayıtlı telefon numaranıza SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır. Ayrıca sipariş takibinizi üyelik hesabınıza girdikten sonra “Hesabım-Siparişlerim” alanında da yapabilirsiniz.

• İADE KOŞULLARI

İade ve Gönderim Koşulları

• İade süresi, siparişinizdeki ürünlerin adresinize teslim edilme tarihinden itibaren 14 gündür.
    • Ürününüzü iade kodu ile göndermeniz gerekmektedir. Üyelik hesabınıza giriş yaptıktan sonra “ Hesabım>İptal/İade Talebi>Sipariş Seçimi>Aksiyon Seçimi>İade Ürün Seçimi” adımlarını izleyerek PTT Kargo ÜCRETSİZ İade Gönderi Kodunuzu alabilirsiniz.
    • İade edilecek ürün kullanılmamış, orijinal ambalajına zarar verilmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olmalıdır.
    • Televizyon, görüntü sistemleri, cep telefonu, tablet, notebook gibi elektronik ürünlerin kullanılması ya da ambalajının açılması durumunda ürün iadeleri servis raporu ile birlikte yapılabilmektedir.
    • Kurulumu/montajı yapılmış mobilya ürünlerinin iadesi kabul edilememektedir.
    • Garanti kapsamında arızalanan ürünlerin iadesi servis raporu/iade raporu ile birlikte yapılabilmektedir.
    • Ürünlerin kargo paketinde ya da ürünlerde hasar tespit edilmesi durumunda kargo görevlisine hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Kargo görevlisinin tutanak düzenlemediği bu ve benzeri durumlarda ürünü teslim almayarak iade edebilirsiniz.
    • Hijyenik ürünlerin (iç giyim, kişisel bakım ürünleri, sağlık ürünleri vb.) ambalajı açılmış ise iadesi kabul edilmemektedir.
    • Niteliği itibarı ile son kullanma tarihi geçecek ya da çabuk bozulabilecek ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.
    • Bayi-yetkili servis ya da Horoz Lojistik ile teslimatı yapılan ürün iade işlemleri için 0850 808 2 101 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Üye olmadan alışveriş yaptıysanız siparişinizin iadesi için 0850 808 2 101 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Ürün firmamıza teslim edildikten sonra incelenecek ve 7 iş günü içinde işlemleri tamamlanacaktır.
    • Türk Kızılay Deprem Bölgesine Yardım ürünlerinde;

*Bu ürün sanal bir ürün olup amacı bağış tutarının belirlenmesidir, en fazla 1 adet alınabilir ve fiziki bir gönderim olmayacaktır.

*Söz konusu işlem ilgili mevzuat kapsamında bağışlama olduğundan cayma hakkı kullanılamaz, ürün iptal veya iade yapılamaz.

*Bağışlama işlemleri, Türkiye Kızılay Derneği ve A101 arasındaki protokol kapsamında Yardım Toplama Kanunu ve ilgili mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Türkiye Kızılay Derneği’ne yapmış olduğunuz bağışları sipariş numarası ile www.kizilay.org.tr adresinden sorgulayabilirsiniz.

*Yapmış olduğunuz bağışlamalar A101 tarafından hiçbir komisyon alınmaksızın doğrudan Türkiye Kızılay Derneği’ne aktarılmaktadır. Kızılay yapmış olduğunuz bağışlamaları belirlemiş olduğu yöntem ile ihtiyaç sahiplerine ve afetzedelere ulaştırmaktadır.

*Bağışlama işlemleri sırasında, bağışınızı sorgulayabilmeniz için sipariş numaranızın aktarılması dışında kişisel verileriniz Kızılay’a aktarılmamakta olup kişisel veriler yalnızca denetim amacı ilgili mevzuat kapsamında ölçülü ve sınırlı olarak aktarılabilmektedir.

*İade koşulları ve süreçleri ile ilgili detaylı bilgiye https://www.a101.com.tr/iade-iptal-kosullari/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

1

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Piranha Destek Cevaplıyor (355. sayfa)

• Er
    1 Mesaj
    ege2005e kullanıcısına yanıt
    Blaupunkt'ta ışık simgesine bağlanan kabloyu Piranha teypteki arka aydınlatma yani turuncu kabloya bağlayınca olması gereken şudur: Teyp kapalı bile olsa farlar yandığında teybin ışıkları açılarak görsel oluşturur. Teyp açıkken zaten teyp ışıkları kontaktan gelen 12 voltla, farlardan bağımsız açılır fakat bu turuncu kablo sadece farlar açıkken gelen 12 voltu kullanarak teybi açmadan teyp ışıklarını açar. Bu özellik Blupunkt'ta da vardı.
  • Onbaşı
    32 Mesaj
    drakscand kullanıcısına yanıt
    drakscan Bilgi için çok teşekkür ederim.
    denedim, dediğiniz gibi çalıştı.
  • Er
    1 Mesaj
    Merhaba Piranha Diablo Motosiklet navigasyonu kullanıyorum kullandıgım antivirüs programı haritadan dosyalar sildi şimdi navigasyona baglanmıyor eski haritasıda olsa gonderme sansınız varmı?
  • Çavuş
    73 Mesaj
    Ey Piranha destek yaşıyorsan üç kere destek ver :)

Ben Titan G model indash aldım, zaten aşırı kalite beklemiyordum ama amfisiz ses kalitesi gerçekten başarılı 4x50 diye geçinen sony ve pioneer teypleri fena benzetir o derecede iyi. Ama başıma ne geldiyse amfi taktıktan sonra geldi eşşeklik bende güzel güzel dinliyordum amfi nereden çıktı neyse sıkıntım şu ki; araç düşük devirde "bazen" frene bastığımda, sinyal filan verdiğimde kapanıp açılıyor. Bazen dediğime bakmayın, 10 dakika kullandığımda şehir içinde dur kalklarda dönüşlerde her beş seferde bir diyelim ortalama olsun. Nedendir bilinmez belki destek bilir dedim ama başka fikri olanlardan da alabilirim.
  • Er
    3 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Myigitt

Arkadaslar Merhaba bir sorum olacaktı ben titan c type aldım a101 de satilanlardan kamera bağladım fakat arka kamera aktif olmuyor geri vites e bağladım kamerayı sistemi dosedim hersey çalışıyor ama teyibin arkasındaki soketi arka kamera yerine bağlayınca aktif olmuyor on kamera yerine bağlıyorum görüntü var çalışıyor arka kamerada calismiyor sadece
    Teybin arkasında pembe bir kablo var. onu geri Vites lambasının + kutup kablosuna bagla.
    umarım daha oncesinde halletmissindir mesaj gec oldu biraz :).
  • Er
    3 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: umitkaraogl

Ey Piranha destek yaşıyorsan üç kere destek ver :)

Ben Titan G model indash aldım, zaten aşırı kalite beklemiyordum ama amfisiz ses kalitesi gerçekten başarılı 4x50 diye geçinen sony ve pioneer teypleri fena benzetir o derecede iyi. Ama başıma ne geldiyse amfi taktıktan sonra geldi eşşeklik bende güzel güzel dinliyordum amfi nereden çıktı neyse sıkıntım şu ki; araç düşük devirde "bazen" frene bastığımda, sinyal filan verdiğimde kapanıp açılıyor. Bazen dediğime bakmayın, 10 dakika kullandığımda şehir içinde dur kalklarda dönüşlerde her beş seferde bir diyelim ortalama olsun. Nedendir bilinmez belki destek bilir dedim ama başka fikri olanlardan da alabilirim.
    Anfinin baglantılarını sen mı yaptın.

Anfiyi iptal edip denedinmi.

• Er
    2 Mesaj
    Kullanmış oldugum Piranha Pro G telefonla ışıklı bir yerde fotoğraf çekilirken çizgi oluşuyordu. Servisine gönderdim kamerası değişmiş sorun çözüldü. 25-30 gün geçti sürekli olarak kamera hatası veriyor. Kameraya bağlanamıyoruz diye. Servise tekrar gönderdim yazılım yüklemesi yapılmış. Eve geldi 1-2 saat kamerayı denedim sorun çıkarmadı. Google Chrome indirdim, Whatsapp indirdim hop gene aynı hatayı verdi. Bu sefer servisi aradım telefona virüs bulaşmıştır dendi. Bu nasıl bir telefondur anlamadım. Servise giden telefon bile geldiginde eski haline döndü. Telefonu A101 den aldım. 11 aylık telefonda dokunmatik degişti, kamera degişti, ve son olarak yazılım yüklemesi yapıldı ve sorun hâla devam ediyor. Bu telefonun değişim yapılması gerekmez mi? Bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar var mı?
  • Er
    1 Mesaj
    merhaba piranha encore G double teypbe pcden usbe yükledigim videoları oynatamıyorum nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim...
  • Yüzbaşı
    675 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar
    Piranha senatör navigasyonu yaklaşık 1 senedir kullanmıyordum ve çekmecemde duruyordu. Şu an şarja takıyorum cihaza görüntü gelmiyor.
    En ufak sorun yoktu, uzun süredir boşta beklediğinden mi oldu acaba?
  • Er
    1 Mesaj
    Merhaba. Pıranha encore navigasyon cihazı kullanıyorum. Yanlistikta içinde bir kaç dosya sildim. Şu anda navigasyon kullanamıyorum. Bu konu bana yardımcı olutmusunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Er
    1 Mesaj
    merhaba pirhanha diablo 3.5" motosiklet navigasyonum var. gps tusuna basıldığında işlem yapmıyor. sanırım haritalarda problem var. yardımcı olabilir misiniz? Diğer kısayollar çalışıyor.
  • Çavuş
    73 Mesaj
    kayauygark kullanıcısına yanıt
    evet bağlantıları ben yapmıştım, amfi bağlamadan zaten güzel çalışıyordu, bunu çıkartıp yerine yeni aldığım Alpine marka 3 amfi çıkışlı teyp taktım sorunsuz çalışıyor aynı bağlantılarla.
  • Yüzbaşı
    782 Mesaj
    Piranha 7735 / 7736 teyp aldım kurulum şeması hakkında bilgisi olan varmı teyp çalışmadı bir türlü acaba bağlantıda mı yanlışlık var. Birde teyp çalışıp çalışmadığı nasıl anlaşılır.
  • Er
    2 Mesaj
    Piranha encore görüntülü teyp kullanıyorum ancak videolu şarkı açtığımızda ses veriyor şarkı çalıyor ancak görüntü oynatmıyor siyah ekran kalıyor

• Teğmen
    185 Mesaj
    A101'de satılan Piranha Encore ekranlı teyp nasıldır arkadaşlar? En az 6 ay kullanmış biri vr mı aramızda.
    Amacım karalamak değil gerçeği konuşmak. Piranha en leş markalardan biri ama bu teyp'te sorun var mı merak ediyorum

• Yüzbaşı
    264 Mesaj
    Merhaba,

A101'den piranha 7735 7" olan modeli aldım ve ios bağlantısı olduğu yazılıyor fakat bağlantı konusunda herhangi bir bilgiye rastlamadım. USB Bağlantısı ile denediğimde ise giriş yapamıyorum programa yardımcı olur musunuz?
  • Piranha Destek kapattı gitti arkadaşlar haberiniz olsun,Görevli arkadaşın çok üstüne gelinmiş Piranhada kapatma kararı almış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    910 Mesaj
    Bilimum A101 ve bim gibi mağazalara gelen, üzerinde piranha marka etiketi olan hiç bir ürünü almayın.
    Aracım için Piranha 7785 7" Oto Teyp aldım ben hayatımda bu kadar çöp bir ürün kullanmadım.
    -Ekran çok dandik peçete ile silerken bile çiziliyor.
    -Kontağı açtıktan sonra marşa basınca kendini kapat aç yaparken yaptığım tüm ayarları sıfırlıyor. Haftada 4-5 kez her seferinde Eq, sistem, zaman vs. gibi ayarları yapıyorum. ( gerçekten bıktım)
    -Sesi yükselttikçe motorun sesini çekip hoparlöre veriyor.
    -Arayüzü yarım yamalak Türkçe ve kullanışsız.
    -Geri görüş kamerasına geçip tekrar normal moda döndükten sonra teybin arka planı sapıtıyor çizik çizik birşeyler geliyor.
    -Mirrorlink denen mevzu tam olarak çöpten ibaret.
    -Usb girişinden çoğu formatı tanımıyor o ara sapıtıyor ve kendini resetlemeye başlıyor. (Sd kart girişi de aynı sıkıntıyı yapıyor)
    Ve envai çeşit sorunlar çıkıyor.
    Paranızı çöpe atın ama yinede piranha marka birşey almayın!

• Teğmen
    107 Mesaj
    Merhaba a101 den bluetooth teyp almıştım. Ekranlı olmayandan. Ilk basta bluetooth görüyordu fakat şimdi atama5 yaptığımda teyp görünmüyor. Neden olabilir.?

• yeni mesaja gitYeni mesaj

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası