Bursaspor
Ülke: Türkiye , Stadyum: Bitci Timsah Park , Kapasite: , Antrenör: Fatih Şen
Yükselme
Yükselme Playoffları
Küme Düşme
Galibiyet
Berabere
Mağlubiyet
Son maç
Tüm tablo Tabloyu kapat
Puan durumu sayfasında Bursaspor takımının güncel sezon içinde katıldığı turnuvalardaki sıralamasını görebilirsiniz. Sezon içerisinde katılmış olunan turnuvalara özel galibiyet, mağlubiyet, beraberlik, attığı gol, yediği gol, averaj ve puan verilerine ulaşabilir, son beş maçta elde ettiği sonuçları grafik olarak görebilirsiniz.
Yayınlanma30 Mayıs , Salı
Güncelleme30 Mayıs , Salı
BursaspordaBugün
Bursaspor’un TFF 2. Lig’e düşmesine rağmen taraftarları tarafından büyük bir ilgi görüyor.
Türkiye’nin en çok takip edilen spor uygulaması Maçkolik, takımların ne kadar favoriye alındığını resmi rakamlarla duyurdu.
Bursaspor, bin kez favorilenerek Türkiye’de en çok takip edilen takımlardan birisi oldu.
Yeşil-beyazlıların favorilenme sayısı TFF 2. Lig’de yer alan 38 takımın sayısına eşit olması dikkat çekti.
Süper Lig’de yer alan Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor ve Fenerbahçe’nin ardından en çok takip edilen takım olarak Bursaspor dikkat çekiyor.
İşte rakamlar:
Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN
TEKSAS'TAN MAÇA GELECEKLERE UYARI!
Yayınlanma30 Mayıs , Salı
Güncelleme30 Mayıs , Salı
BursaspordaBugün
Deportivo Santani
Colegiales
New England Revolution II
Toronto FC II
Pathfinder
Black Rock
Thunder Bay Chill
RKC SC
Western Mass Pioneers
Seacoast Utd Phantoms
Bavarian United
St. Croix
Round Rock
Houston Sur
Ballard
Oly Town
-
Portland U23
PDX FC
Ann Arbor
South Bend Lions
Gold Star
Maryland Bobcats
Portland Thorns K
Washington K
Fas U23
Gine U23
Huracan
Newells Old Boys
Argentinos Jrs
Defensa y Justicia
Union Santa Fe
Independiente
Villa Dalmine
Chacarita Juniors
Almagro
Def. de Belgrano
Deportivo Madryn
Tristan Suarez
Agropecuario
Almirante Brown
San Telmo
Estudiantes Rio Cuarto
Central Norte
Antoniana
Ciudad Bolivar
Biblioteca Atenas
Def. Pronunciamiento
Douglas Haig
El Linqueno
Gimnasia E.R.
9 de Julio Rafaela
Boca Unidos
Circulo Deportivo
Villa Mitre
Juventud Unida Universitario
San Martin Mendoza
Olimpo
Santamarina
Sansinena
CA Liniers
Sol de Mayo
Cipolletti
Defensores Belgrano VR
Union Sunchales
Sportivo Las Parejas
Independiente Chivilcoy
Deportivo Armenio
Canuelas
Deportivo Merlo
Comunicaciones
Sacachispas
Fenix
San Miguel
Argentino de Merlo
Villa San Carlos
Acassuso
Claypole
Leandro N. Alem
Club Lujan
San Martin Burzaco
Real Pilar
General Lamadrid
Sportivo Italiano
Laferrere
Mercedes
Sportivo Barracas
Boca Juniors K
Gimnasia L.P. K
Rosario Central K
Racing Club K
Social Atletico Television K
UAI Urquiza K
Racing Club Aruba
Dakota
-
Pakistan
Kuveyt
Nepal
Hindistan
Gürcistan U21
Belçika U21
Portekiz U21
Hollanda U21
Romanya U21
Ukrayna U21
İspanya U21
Hırvatistan U21
Galway United K
Athlone WFC K
Peamount K
Glentoran K
Shelbourne K
Linfield K
Sion Swifts K
Sligo Rovers K
DLR Waves K
Crusaders K
Treaty Utd K
Cork City K
Bohemians WFC K
Cliftonville K
Wexford K
Shamrock Rovers K
Tigers FC
Canberra Olympic
Tuggeranong Utd
West Canberra Wanderers
-
Adamstown Rosebud
Charlestown Azzurri
Newcastle Olympic
Cooks Hill United
Valentine
New Lambton
Sydney Olympic
WS Wanderers U21
NWS Spirit
Mount Druitt Rangers
APIA Leichhardt
Sutherland
St. George City
Manly Utd
Eastern Suburbs
Moreton Bay Utd
Gold Coast
Peninsula
Clarence Zebras
Launceston United
Devonport
Riverside Olympic
Launceston
Kingborough Lions
Bentleigh
Heidelberg
North Geelong
Moreland City
Port Melbourne Sharks
Dandenong
Altona Magic
Melbourne Knights
Hume City
Oakleigh
Balcatta
Olympic Kingsway
Cockburn City
Perth SC
Inglewood
Armadale
Perth Glory U21
Bayswater City
Perth RedStar
Sorrento
Stirling Macedonia
Floreat Athena
Yeni Kaledonya U19 K
Vanuatu U19 K
Tonga U19 K
Samoa U19 K
Ayema
ASPAC
Buffles du Borgou
Bani Ganse
-
Cavaliers
Dynamo Abomey
Dadje
Takunnin
Dragons
AS Cotonou
-
FC Loto
Damissa
Requins
JAK
-
Slutsk
Neman
Isloch
Gomel
Slavia Mozyr
Soligorsk
Baranovici
Arsenal Dzyarzhynsk
Ostrovets
Niva Dolbizno
FC Slonim
Lida
Orsha
BumProm Gomel
Smorgon 2
Din. Minsk 2
Zhodino 2
Energetik-BGU 2
BATE 2
Naftan 2
Minsk FK K
Dyussh-Polesgu K
Vitebsk K
Zorka-BDU K
Palmaflor
Tomayapo
Nacional Potosi
The Strongest
Athletico-PR
Corinthians
Atletico GO
Ponte Preta
Botafogo SP
Vila Nova
Chapecoense-SC
Criciuma
Brusque
Floresta EC
Nova Iguacu
Resende
Athletic Club
Vitoria ES
Hercilio Luz
Concordia
Santo Andre
Portuguesa RJ
Ceilandia
Brasiliense
Real Noroeste
Democrata GV
Camboriu
Sao Joseense
Operario MS
Cascavel
Sao Raimundo RR
Nacional-AM
Piracicaba
Inter de Limeira
Aguia De Maraba
Tuna Luso
CRAC
Ferroviaria
Humaita
Sao Francisco FC
Santos AP
Oratorio
Cabofriense
Americano
Friburguense
Macae
Marica
Goncalense
Sampaio Correa FE
Olaria
-
Guarani de Palhoca
Metropolitano
GE Bage
Sao Gabriel
Lajeadense
Inter Santa Maria
Santa Cruz RS
EC Guarani
Itabirito
Boa
URT
Aymores
Saoura U21
Paradou U21
Arba U21
Kabylie U21
Belouizdad U21
USM Alger U21
Biskra U21
Chelghoum U21
Chlef U21
Constantine U21
Magra U21
Khenchela U21
MC Alger U21
Oran U21
Setif U21
El Bayadh U21
Guangxi Lanhang
Hainan Star
Guangzhou FC
Shanghai Port
Dongguan Guanlian
Shandong Taishan
Heilongjiang Ice City
Nantong Zhiyun
Wuxi Wugou
Tianjin Jinmen Tiger
Atlantico
San Cristobal
Jarabacoa
Universidad O&M
Arda (Bul)
Maritsa Plovdiv (Bul)
FK Humenne (Svk)
Michalovce (Svk)
Haladas (Hun)
Samorin (Svk)
Prostejov (Cze)
Slovacko (Cze)
Puchov (Svk)
Trencin (Svk)
Zaglebie (Pol)
Legnica (Pol)
Bohemians (Cze)
Chrudim (Cze)
Kosice (Svk)
Pohronie (Svk)
L. Mikulas (Svk)
Sandecja (Pol)
Plzen (Cze)
Dukla Prag (Cze)
Povazska Bystrica (Svk)
Zilina (Svk)
Pribram (Cze)
Taborsko (Cze)
Sigma Olomouc (Cze)
D. Kubin (Svk)
Widzew Lodz (Pol)
Odra Opole (Pol)
Zlin (Cze)
Trinec (Cze)
Zurich (Sui)
Kreuzlingen (Sui)
Dun. Streda (Svk)
Brno (Cze)
Torpedo Moscow (Rus)
Torpedo Moscow 2 (Rus)
Ismaning (Ger)
Turkgucu Munchen (Ger)
Jihlava (Cze)
Sigma Olomouc B (Cze)
Legia (Pol)
Lechia (Pol)
Liberec (Cze)
Mlada Boleslav (Cze)
Akron Togliatti (Rus)
Saturn Ramenskoye (Rus)
Baunatal (Ger)
Ahlen (Ger)
-
Botev Vratsa (Bul)
Litex Lovech (Bul)
Burghausen (Ger)
Pipinsried (Ger)
-
Concordia Knurow (Pol)
Gornik Zabrze (Pol)
Düsseldorf II (Ger)
Bersenbruck (Ger)
Fortuna Koln (Ger)
Wuppertaler (Ger)
Germania Teveren (Ger)
Aachen (Ger)
Kamaz (Rus)
Neftekhimik (Rus)
Kastorf (Ger)
Braunschweig (Ger)
LKS Lodz (Pol)
R. Rzeszow (Pol)
-
Lok. Sofia (Bul)
Marek (Bul)
Mönchengladbach II (Ger)
Den Bosch (Ned)
Pogon Szczecin (Pol)
Chojniczanka (Pol)
-
Rijeka (Cro)
Trnava (Svk)
Rosyth (Sco)
Cowdenbeath (Sco)
-
TWL Elektra (Aut)
O. Ljubljana (Slo)
Uzwil (Sui)
Wil (Sui)
Varazdin (Cro)
Zrinjski (Bih)
Zdralovi (Cro)
Slaven Belupo (Cro)
Zeljeznicar (Bih)
Arsenal Tivat (Mne)
Zenit-Izhevsk (Rus)
Amkar (Rus)
-
Bordesholm (Ger)
Kilia Kiel (Ger)
Thun (Sui)
Bellinzona (Sui)
-
Aberdeen East End (Sco)
Huntly (Sco)
-
Carmarthen (Wal)
Goytre AFC (Wal)
Leuven (Bel)
KRC Mechelen (Bel)
MTK Budapest (Hun)
Kaposvar (Hun)
Schoningen (Ger)
Chemie Leipzig (Ger)
Waregem (Bel)
Racing Waregem (Bel)
Brechin (Sco)
Arbroath (Sco)
Linlithgow Rose (Sco)
Raith (Sco)
Staufenberg (Ger)
Karlsruher (Ger)
East Kilbride (Sco)
Queen of South (Sco)
Eupen (Bel)
RFC Liege (Bel)
Kirchberg (Aut)
Sturm Graz (Aut)
Ol. Grudziadz (Pol)
Suwalki (Pol)
Overijse (Bel)
KV Mechelen (Bel)
Strakonice (Cze)
Ceske Budejovice (Cze)
Yverdon (Sui)
Lausanne (Sui)
Dunav Ruse (Bul)
Dobrudzha (Bul)
Herzogenaurach (Ger)
Fürth (Ger)
Hradec Kralove (Cze)
Vlasim (Cze)
KRC Harelbeke (Bel)
Kortrijk (Bel)
Kromeriz (Cze)
Ruzomberok (Svk)
Omarska (Bih)
Borac Banja Luka (Bih)
Ostrava (Cze)
Skalica (Svk)
Slovan Bratislava (Svk)
U. Cluj (Rou)
Zeljeznicar (Bih)
Makedonija GP (Mkd)
-
Grasshoppers (Sui)
Vaduz (Lie)
Radnicki (Srb)
Napredak (Srb)
Dugo Selo (Cro)
Din. Zagreb (Cro)
Pregarten (Aut)
LASK (Aut)
SV Donau (Aut)
First Vienna (Aut)
Larne (Nir)
Haverfordwest (Wal)
SV Wildon (Aut)
Grazer (Aut)
M. Haifa (Isr)
Aris (Gre)
-
St. Truiden (Bel)
Dessel (Bel)
Oudenaarde (Bel)
Anderlecht (Bel)
Putte (Bel)
Lierse K. (Bel)
Almanya K
Vietnam K
Aucas
Orense
TB Tvoroyri
Argir
B36 Torshavn 2
Klaksvik 2
Sandur
Vikingur 2
Hoyvik
Streymur 2
Runavik
HB Torshavn 2
Skala Itrottarfelag
Toftir 2
Ba
Suva
Steve Biko
Falcons
WAA Banjul
Real Banjul
Suwon Bluewings
Seoul
Jeju
Daejeon
Gwangju
Jeonbuk
Ulsan Hyundai
Daegu
Busan
Cheongju Jikji
Seongnam
Bucheon
Gimcheon Sangmu
Cheonan City
Chuncheon
Busan Kyotong
Gyeongju KHNP
Pocheon
Yangpyeong
Yangju Citizen
Daejeon Korail
Siheung Citizen
Paju Citizen
Gimhae
GVVV
SteDoCo
Alcorcon
Castellon
Vestmannaeyjar
Valur
KR Reykjavik
Akureyri
Fjolnir
Vestri
Njardvik
Thor Akureyri
Sindri
KFG Gardabaer
Sapporo
C-Osaka
G-Osaka
Kashima
Hiroshima
Yokohama M.
Kashiwa
Albirex Niigata
Kyoto
Yokohama FC
Shonan
Sagan Tosu
Tokyo
Nagoya
Urawa
Kawasaki
Blaublitz
Fujieda MYFC
Kofu
Okayama
Mito
Machida
Omiya Ardija
Iwaki
Tochigi
Renofa Yamaguchi
Chiba
Oita
V-Varen Nagasaki
Kanazawa
Yamagata
Verdy
Nara Club
Azul Claro Numazu
YSCC
Osaka
Ehime
Sagamihara
Grulla Morioka
Yamaga
Imabari
Kamatamare
Kitakyushu
Nagano
Toyama
Vanraure
Ryukyu
Tegevajaro Miyazaki
Fukushima Utd
Gifu
Kagoshima Utd
Tottori
Ehime K
Yamato Sylphid K
Gunma K
Kunoichi K
Yokohama FC Seagulls K
FC Takatsuki Speranza K
Cavalry
York Utd
Weston United
Serbian W. E.
-
FC Astana
Kaspij Aktau
K. Almaty
Kyzylzhar
Atyrau
Tobol
Shakhter K.
Zhetysu
Aksu
Ordabasy
Assad
Mwatate United
Migori
Gusii
Silibwet
Naivas FC
Talant
Aldier
Ilbirs
Muras United
Llaneros
Patriotas
Ezra
Young Elephant
Viengchanh
Champasak United
Hegelmann
Dainava Alytus
Siauliai FA
Riteriai
BE1 NFA
Transinvest
Benfica
Tak Chun Ka I
Chao Pak Kei
Hang Sai
Chitipa United
Bangwe All Stars
Kamuzu Barracks
Big Bullets
MAFCO
Blue Eagles
Moyale Barracks
Mighty Tigers
Red Lions
Civo Utd
Nogoom FC
Smouha
Al Masry
Future FC
Khaan Khuns-Erchim
Khovd
Khangarid
Falcons
Khoromkhon
Deren
Black Bulls
Ferroviario Maputo
Shan Utd
Yadanarbon
Viking
Brann
Hodd
Bryne
Ranheim
Mjondalen
Sogndal
Fredrikstad
V. Haugesund
Notodden
Kjelsås
Fram
Orn
Flekkeroy
Baerum Sportsklubb
SK Gjovik-Lyn
Strømmen
Halden
Sotra
Levanger
Gneist
Frigg
Skedsmo
Sandviken
OS
Lillestrom 2
Lokomotiv Oslo
Lysekloster
Volda TI
Elverum
Funnefoss/Vormsund
Brumunddal
Djerv
Vidar
Stord
Madla IL
Froya
Brodd
Loddefjord
Bjarg
Grenland
Randesund
Halsen
Sandefjord 2
Mandalskameratene
Askollen
Eik-Tonsberg
Vindbjart
Strindheim
Rana FK
Mosjoen
Nardo
Orkla
Verdal
Steinkjer
Tronder-Lyn
K. Oslo 2
HIF Stein
Avaldsnes K
Arna-Bjørnar K
Brann K
LSK Kvinner K
Rosenborg K
Asane K
Stabaek K
Lyn K
RØA K
Vålerenga K
Grei K
Honefoss K
Tromsø K
Kolbotn K
Klepp K
Ovrevoll Hosle K
Nasaf Qarshi
OKMK
Turon
Qizilqum
Independiente F.B.C.
24 de Setiembre
Atyra
Sp. Carapegua
Martin Ledesma
Fernando de la Mora
A. Lima
Grau
Huancayo
Cesar Vallejo
Union Huaral
Juan Aurich
Ayacucho K
Cesar Vallejo K
Dep. Municipal K
A. Lima K
Chertanovo M. K
FK Rostov K
Lok. Moscow K
Zvezda K
FK Yenisey K
CSKA Moscow K
Kazan K
Zenit K
Krasnodar K
Samara K
Douanes
Dakar SC
Sonacos
Linguere
Albirex Niigata
Tanjong Pagar
DPMM
Young Lions
Jaish Aleppo
Al Karamah
Al Majd
Jableh
U. Catolica
S. Wanderers
-
Coquimbo
La Serena
Magallanes
CD Santa Cruz
-
Everton
San Felipe
-
Regar-TadAZ
Ravshan
CSKA Pomir Dushanbe
Kuktosh
Mbeya City
Mashujaa
Police
La Horquetta
Sando
Point Fortin
Esperance Tunis
CS Sfaxien
Etoile Sahel
Club Africain
La Luz
Danubio
Plaza Colonia
Fenix
Wanderers
Penarol
Potencia
Bella Vista
Rampla Juniors
Progreso
Atenas
Uruguay Montevideo
Club Oriental De Futbol
Miramar
Maan
Al Wehdat
Al Salt
Shabab Al Ordon
Metropolitanos
Portuguesa
Hermanos Colmenarez
Mineros
Rayo Zuliano
Universidad Central
Nam Dinh
Thanh Hoa
Cong An
Hong Linh Ha Tinh
Hai Phong
Da Nang
Binh Phuoc
Hue
Long An
Hoa Binh
Mindelo
Champions Fogo
-
Palmeira
Mindelense
Brikama U.
Fortune
Greater Tomorrow
Hawks
Team Rhino
Gamtel
-
Persik Kediri (Ina)
PSM Makassar (Ina)
PSIS Semarang (Ina)
Phnom Penh Crown (Cam)
Vojvodina (Srb)
FK Vozdovac (Srb)
Excursionistas K
Defensores de Belgrano K
Czuwaj Przemysl (Pol)
Sosnowiec (Pol)
Vargas Torres
Buhos ULVR
çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası