Yaratıcı | Álex Pina |
Yönetmen | Jesús ColmenarÁlex RodrigoKoldo SerraAlejandro BazzanoJavier QuintasMiguel Ángel VivasAlbert Pintó |
Senarist | Esther Martínez LobatoJuan Salvador LópezLuis MoyaFernando SancristóbalPablo RoaDavid BarrocalAna BoyeroEmilio DíezEsther MoralesAlmudena Ramirez PantanellaAlberto Úcar |
Oyuncu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Başlık Tasarımı |
Javier Urosas |
Ses |
Matt Kollar , Alberto Pacheco , Nacho Arenas , José Ignacio Arrufat , Timmy Red , Mikel Z. Castells , Mike C. Manning , Tamar Pelzig , Timothy Preston , Ian Chase , James Babson , Miriam Lisón , Airi Mori , Brian Beacock , Reba Buhr , Doug Erholtz , Edi Osso-Raimondo , Jamieson Price , Erika Harlacher , Brian S.M. Wroth , Pete Sepenuk , Assaf Cohen , Christopher Corey Smith , Jaime Lardies , Serge Perron , Bob Buchholz , Davide Anselmi , David Cuerpo , Jeff LeBeau , Luka Peroš , Juan Montoto Ugarte , Julio Del Pino , Jamaica Ruiz , Brittany Falardeau , Jorge Alarcón , Lucía Loiseau , Dámaso Hernández , Diego Gualino , R. Martin Klein , Gabriel Delgado Petersen , Jesse Merlin , Steve Staley , Antonio Mejías , Bradley Elliott , Brooke Newton , Carlos Solis , Michael Alcantara |
Yardımcı Ses Editörü |
Julio Del Pino |
Boom Operatörü |
Jamaica Ruiz , Manuel Robles , Alberto Pacheco |
2D Sanatçısı |
Sergio Santos , Jorge García Inclán , Toni Guillén |
Görsel Efekt Sorumlusu |
Javier Urosas |
Görsel Tasarımcısı |
José Carlos Palsalobre |
3B Sanatçısı |
Óscar Domenech |
Set Dekorasyon |
Carmen Alonso , Manuel Martínez |
Üretim Hizmetleri |
Álex Pina , Jesús Colmenar , Esther Martínez Lobato , Nacho Manubens , Sonia Martínez , Cristina López Ferraz , Laia Coll , Migue Amoedo , Javier Gómez Santander |
Müzik |
Iván Martínez Lacámara , Manel Santisteban , Gabriel Saban |
Sinematografi |
Migue Amoedo , David Azcano , Sergi Bartrolí , Mike Valentine , Unax Mendía |
Yapım Sanatçısı |
Abdón Alcañiz , Fernando González |
Makyaj Sorumlusu |
Arantxa Fernández , Montserrat Vilumbrales , Eva Martínez , Noelia Peso , Helena Fraile , Pedro Raúl de Diego , Saray Rodríguez , Haridian Nóbrega , Xisca Covas , Antonio Naranjo , Isabel Auernheimer , Cristina Asenjo |
Operasyon Yöneticisi |
Cristina López Ferraz , Cristina Esterás-Ortiz , Laia Coll |
İkinci Birim |
Daniel Allue , Verónica Herranz , Álex Sancho , Jordi Jiménez , Vinicio García , Daniel Higueras García , Mónica Lorenzo , Jorge Calvo , Emmanuel Granados , David Pareja , Ana Summers , Inés Almirante Rohm |
Özel Efektler |
Pau Costa , Javier Jal , Gregory Brossard , Fito Dellibarda , Eloy Cervera , Christian Kitter |
Özgün Müzik Bestecisi |
Manel Santisteban , Iván M. Lacámara |
Görsel Efektler |
Javier Urosas , Jorge García Inclán , Sergio Santos , Miguel Carballal , Luis de la Barrera , Óscar Domenech , Toni Guillén , Laura Cavia Peñalva , Marcos Colman , Pablo Guacamole , Daniel Hinojosa , Esteban Ignacio Lupica , Luis Jorge Medina , Diego RuizDeSotto , Jaime Rojo , Carlos Zaera , Yusef El Khadir |
Kamera Teknisyeni |
Quique López Real , Marcelo Clémares , Pablo Moya , David Rengel , Alberto Sánchez , Migue Amoedo , Roberto Cuadrado , Sergio Morales , Sergio Renedo , Juan Pompas , David Azcano , Diego Perez Hurtado , Óscar de Luna , David Fernández , Luis Fuentes , David Acereto , Juan Carlos Casaleiz , Sergio Mantecón , Alberto Arnal , Santiago Millán , Anselmo Villalba , Pablo Rubio , Eva Díaz , Jesper Maxwell Frederiksen , Daniel Chacón , Niels Dose , Javier García , Fernando Navarro Liras , Barney Coates , Juan de Andrés , Gabrio Contino , Roberto Corrales , Samantha López , David Sevilla , Eva Aycart , Ricardo de Gracia , Luis del Prado , Iñigo Olea , Manolo Pavón , Javier Pérez , Martin Samsøe , Carlos Balsera , Warren Mitchell |
Kostüm Sorumlusu |
Marta Goenaga , Iratxe Sanz , Dolores Plaza , Keyla Morcillo , Andrea Timón , Alicia Buiza , Sandra Sáez |
Editoryal Hizmetler |
Miguel Angel Gómez , Pepe Abellán , Fernando Martínez , Patricia Rubio , David Pelegrín , David Gonzalez Lozano , Miguel Burgos , Regino Hernández , Raquel Marraco , Raúl Mora , Pablo Polo |
Ulaşım Koordinatörü |
Ramón Delgado , Sergio Rodríguez |
Diğer |
Sara Solomando , Danny Fehsenfeld , Sol de la Fuente , Verónica Rubio , David Mora , Samantha Daniel , DeLaRosa Rivera , Nuria Hernando , Matt Kollar , Paula Moreno , Daniel Nuñez , Anouar H. Smaine , Stephanie Steponovicius , Brooke Newton , Imran Manzoor , Aylam Orian , Daniel Cantea , Cynthia Ruiz , Nayra Petrini , Wolfie Trausch |
Dublörler |
Fernando Millán , Carlos Nieto-Balboa , Adrián de Cea , Ricardo Rocca , Rafael Ayuso , Araceli Carrilero , Carlos Robles , Alejandro López Estacio , Ignacio Herráez , Brandy Rodríguez , José Antonio Oña Sánchez , Juan José Rodríguez , Diego Álvarez , Francisco González Leal , Diego Herberg , Abian Padrón , Kaloian Vodenicharov , Daniel Adams , Domingo Beltran , Felipe Hita , Deni Jordan , Jesús Ordóñez Carvajal , Cuco Usín , Yonay Hernandez , Roberto Freire |
2. Birim Görüntü Yönetmeni |
David Azcano |
Sorumlu Ses Editörü |
Nacho Arenas |
Prodüksiyon Tasarım |
Fernando González |
Makyaj Bölüm Yöneticisi |
Eva Martínez |
Renk Zamanlayıcı |
Pepe Abellán , Fernando Martínez |
Yardımcı Editör |
Patricia Rubio |
Ses Yeniden Kayıt Mikseri |
José Ignacio Arrufat |
Tema Şarkısı Performansı |
Cecilia Krull |
Yapım Muhasebecisi |
Verónica Rubio |
Teçhizat Sorumlusu |
Luis E Cancho , Alejandro Rivas Martín , Anselmo Villalba , Daniel Chacón , Marcelo Clémares |
Kast Asistanı |
Leticia Criado , Alicia Recuero |
Kameraman |
David Acereto , Eva Díaz , Daniel Peña , Quique López Real |
Görüntü Yönetmeni |
Sergi Bartrolí , Migue Amoedo |
Makyaj Sanatçısı |
Helena Fraile , Xisca Covas |
Kuaför |
Arantxa Fernández , Montserrat Vilumbrales |
Terzi |
Keyla Morcillo , Dolores Plaza , Andrea Timón , Alicia Buiza |
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı |
Marta Goenaga , Sandra Sáez |
Kostüm Tasarımı |
Rosa Solano , Carlos Díez |
Post Prodüksiyon Sorumlusu |
Miguel Angel Gómez Fernandez |
Şoför |
Ramón Delgado , Sergio Rodríguez |
Güvenlik |
Daniel Cantea |
Video Assist Operatörü |
Pablo Moya |
Post Prodüksiyon Yöneticisi |
David Pelegrín |
Butafor yapımcısı |
Mara Pastor Granell , Miguel Fuster , Cecilia Minaya |
Birim Reklamcısı |
Sara Solomando |
Yapım Stajyeri |
Clara Ortigosa , Cristina Mena |
Senaryo Süpervizörü |
Anna Peris Lluch , María José Mateos |
Yönetici yapımcı |
Jesús Colmenar , Álex Pina , Sonia Martínez |
Sanat Yönetimi |
Abdón Alcañiz , María Cuevas Braun , Cecilia Minaya , Miguel Fuster , Carmen Alonso , Manuel Martínez , Lobo , Nikolai Nikolov , Paloma Ambel , Esmeralda Díaz , Fernando González |
Yapım Koordinatörü |
Sol de la Fuente |
Yapım Yöneticisi |
Laia Coll , Cristina López Ferraz , Nacho Fernández |
Mekan Yöneticisi |
Valerio Marello , David Mora |
Oyuncu Seçimi |
Eva Leira , Yolanda Serrano , Leticia Criado , Alicia Recuero |
Işık Şefi |
José Reboul , Roberto Cuadrado , Alberto Sánchez |
2. Yardımcı Yönetmen |
Jordi Jiménez , Mónica Lorenzo , Verónica Herranz |
Elektrikçi |
Juan Pompas , Sergio Renedo , Juan Carlos Casaleiz , Santiago Millán , Sergio Morales , Óscar de Luna |
Editör |
Luismi Miguel González Bedmar , David Pelegrín , Regino Hernández , Verónica Callón , Raúl Mora , Raquel Marraco , Miguel Burgos |
Butafor |
María Cuevas Braun , Lobo , Juan Sánchez , Cecilia Minaya |
3. Yardımcı Yönetmen |
Eugenia González , Daniel Allue |
1. Yardımcı Yönetmen |
Daniel Higueras García , Álex Sancho |
Yardımcı Yönetmen |
Vinicio García |
Eş Yönetici yapımcı |
Esther Martínez Lobato , Nacho Manubens |
Genel |
Carlos Díez , David González , Siro Giannattasio , Paula Moreno , Daniel Nuñez , Nuria Hernando , David Pelegrín , Regino Hernández , Raúl Mora , Verónica Callón , Miguel Burgos , Raquel Marraco , Patricia Rubio , Irene Moreno , Mikel Z. Castells |