KEŞAN İLÇESİ TEBRİKATA GİRİŞ PROTOKOL LİSTESİ |
| |
GÖREVİ : | ADI SOYADI : |
| |
Kaymakam | Cemalettin YILMAZ |
Edirne Milletvekili | Fatma AKSAL |
Edirne Milletvekili | Ediz ÜN |
Edirne Milletvekili | Ahmet Baran YAZGAN |
Edirne Milletvekili | Mehmet AKALIN |
Garnizon Komutanı (funduszeue.info Komutanı) | Tuğgeneral Mustafa ÖZAY |
Belediye Başkanı | Mustafa HELVACIOĞLU |
Cumhuriyet Başsavcısı | Mustafa SESLİ |
ACM Başkanı-Komisyon Başkanı | Faruk DEMİRTAŞ |
Kıdemli Hakim | Özlem Semiha SESLİ |
Baro Temsilcisi | Av.Özden ERDURAN |
Yusuf Çapraz Uygulamalı BilimlerYüksek Okulu Müdürü | funduszeue.info Ahmet ATAKİŞİ |
Keşan Hakkı Yörük Sağlık Yüksek Okulu Müdürü | Doç. Dr. Serhat HÜSEYİN |
Meslek Yüksek Okulu Müdürü | Doç. Dr. Süleyman KÖK |
| |
İlçe Jandarma Komutanı | funduszeue.infoGökhan ÇAM |
İlçe Emniyet Müdürü | Mehmet TEKİN |
Silahlı Kuvvetler Mensupları | ……………………………. |
(Şehit ve Gazi Yakınları) | |
Keşan Hakimi | Sedef BOZOK |
Keşan Hakimi -ACM Üyesi | Hatice Ceyda DEMİR |
Keşan Hakimi | Ali Ulvi ÇAĞIRAN |
Keşan Hakimi-ACM Üyesi | Nuray ÖRNEK |
Keşan Hakimi | Merve ÖZDEMİR |
Keşan Hakimi | Ümit ŞEN |
Keşan Hakimi | Ayşegül BAYRAMOĞLU |
Keşan Hakimi | Emre TEKİN |
Keşan Hakimi | Beyza YENİDÜNYA |
Keşan Hakimi | Zeynel SEL |
| |
Cumhuriyet Savcısı | Hasan Sami ERDOĞAN |
Cumhuriyet Savcısı | Lütfullah KARAKAYA |
Cumhuriyet Savcısı | Serkan ÖZKAN |
Cumhuriyet Savcısı | Taylan DEMİR |
Cumhuriyet Savcısı | Burcu CİN |
Cumhuriyet Savcısı | Hüseyin TERZİOĞLU |
Cumhuriyet Savcısı | Ömer Faruk TIN |
Cumhuriyet Savcısı | Muhammed Fatih AKYOL |
| |
funduszeue.info | Olcay YÜCEL |
funduszeue.info | Turna GÜMÜŞ |
İKTİDAR PARTİSİ İLÇE BAŞKANI |
Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı | Gürcan KILINÇ |
| |
ANA MUHALEFET PARTİSİ VE TBMM’DE GRUBU BULUNAN PARTİLERİN |
İLÇE BAŞKANLARI | |
Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı | Saner ÖZDİLEK |
Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı | Adnan İNAN |
İyi Partİ İlçe Başkanı | Zafer SARIKEÇE |
Halkların Demokratik Partisi İlçe Başkanı | Vedat ÇAĞAN |
| |
İMZA SIRASINA GÖRE BAKANLIKLARIN İLÇE TEKİLATINDAKİ AMİR BAŞKAN VE MÜDÜRLERİ |
İlçe Müftüsü | Mehmet YİĞİT |
| |
AİLE ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞINA BAĞLI KURUMLAR |
Sosyal Hizmet Merkezi İlçe Müdürü | Nergis MUSTAFAPAŞA |
Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı Müdürü | İbrahim ÇÖREK |
Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü | Sadettin İPEK |
İŞKUR Keşan Hizmet Merkezi Müdürü | Mehmet YAZICI |
| |
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINA BAĞLI KURUMLAR | |
Tapu Müdürü | Yavuz EKER |
Kadastro Birim Sorumlusu | Cumali ÇOŞKUN |
Milli Emlak Müdür V. | Doğan KAYA |
| |
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞINA BAĞLI KURUMLAR |
TREDAŞ Keşan İşletme Başmühendisi | Engin ÖZ |
| |
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞINA BAĞLI KURUMLAR | |
Gençlik ve Spor İlçe Müdürü | Vedat ÇİMEN |
Kredi Yurtlar Kurumu Yurt Müdürü (Kız) | Tuğba TOSUN |
Kredi Yurtlar Kurumu Gazi Evrenos Yurt Müdürü | Cengiz MAĞDEN |
| |
TİCARET BAKANLIĞINA BAĞLI KURUMLAR |
Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Müdürü | Mehmet Ali BAŞAK |
| |
İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI KURUMLAR |
İlçe Yazı İşleri Müdürü | Hasan BOZ |
İlçe Nüfus Müdürü | Hatice UĞURLU |
İlçe Özel İdare Müdürü | Bülent SORUT |
| |
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINA BAĞLI KURUMLAR |
İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü | Çiğdem İZCİ GAZEL |
| |
MALİYE VE HAZİNE BAKANLIĞINA BAĞLI KURUMLAR |
Malmüdür V. | Recep YILDIRIM |
Vergi Dairesi Müdürü. | Muzaffer MENGEL |
| |
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI KURUMLAR |
İlçe Milli Eğitim Müdürü | İlhan SAZ |
| |
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞINA BAĞLI KURUMLAR |
Askerlik Şubesi Başkanı | funduszeue.infoğm. Bekir YUMUK |
| |
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINA BAĞLI KURUUMLAR |
İlçe Tarım ve Orman Müdür V. | Göksel BİLGİN |
Orman İşletme Müdürü | Ertunç CANPOLAT |
Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü | Hasan YILDIZ |
| |
SAĞLIK BAKANLIĞINA BAĞLI KURUMLAR |
İlçe Sağlık Müdürü | funduszeue.info ÇETİN |
Devlet Hastanesi Baştabibi | funduszeue.info Recep VURAL |
| |
ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞINA BAĞLI KURUMLAR |
Posta İşletme Müdürü. | Sebaaddin KAZAN |
İlçe Telekom Sorumlusu | Muhittin TEMELLİ |
| |
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI İLÇE MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRLERİ |
MEB Şube Müdürü | Sadık MOĞULKOÇ |
MEB Şube Müdürü | Serkan PALABIYIK |
MEB Şube Müdürü | İsmettullah KAYMAZ |
| |
| |
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI KURUMLAR | |
Halk Eğitim Merkezi Müdürü | Eylem TANRIVERDİ |
Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü | Feyzullah KOÇAK |
Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü | Yahya DURNA |
Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü | Hayati GÜLVER |
Keşan Bilim Sanat Merkezi Md. | Erdinç ERDEMİR |
Abdülşavur İlk Okulu Md. | Musa LODOS |
Ahmet Yenice Ortaokulu Md | Osman ÖNAL |
Ali Kale ve Kardeşler İlk Okulu Md. | Alper GÜLER |
Ali Kale ve Kardeşler Orta Okulu Md. | Şit BULBURU |
Anafartalar İlk Okulu Md. | Necdet ŞEN |
Keşan Atatürk Orta Okulu Md. | Samet ÖZKAN |
Şehit Polis Ahmet CAN İlk ve Orta Okulu Md. | Ferudun DALGIÇ |
Beyendik İlk ve Orta Okulu Md. | Mesut HOŞGÖR |
Cumhuriyet Orta Okulu Md. | Nurettin GÜRAKAR |
Çamlıca İlk ve Orta Okulu Md. | Oğuz Kaan DAYAN |
Dr. Ali İhsan Çuhacı İlkokulu Md. | İhsan ÜRKMEZ |
Fatih Sultan Mehmet İlk Okulu Md. | Murat ARAS |
Feride Mehmet Çuhacı Orta Okulu Md. | Mesut AKINCI |
Keşan Gazi Özel Eğitim Uygulama Merkezi Md. | Süleyman AYYILDIZ |
İnönü İlk Okulu Md. | Hüseyin GÜL |
Kurtuluş İlk Okulu Md. | Ali KURTKAPMAZ |
Mecidiye İlk ve Orta Okulu Md. | Zeynep Özge ÇOKBEKLER |
Orhaniye İlk ve Orta Okulu Md. | Samet Baki SÖZBİR |
Paşayiğit İlk ve Orta Okulu Md. | Fatma KOÇABAŞ |
Rasim Ergene İlk Okulu Md. | Halil SEL |
Rasim Ergene Orta Okulu Md. | Okan KURTOĞLU |
Raşit Efendi İlk Okulu Md. | Bülent ERKUL |
Siğilli İlk Okulu Md. V. | Elif NURAL |
Türkmen İlk ve Orta Okulu Md. | Mehmet YILMAZ |
Yekta Baydar Orta Okulu Md. | Sercan KEMİK |
Yenimuhacır İlk ve Orta Okulu Md. | Hüseyin BERKEL |
Süleyman Paşa İmam Hatip Orta Okulu Md. | Mustafa TUTUŞ |
Şehit Er Akın Buluş İlk Okulu Md. | Hakan BOZBEY |
Merkez Anaokulu Md. | Sibel ERDURAN |
Sevgi Anaokulu Md. | Aslı YENİCE |
Keşan Anadolu Lisesi Md. | Nurdan FİDAN ALABAK |
Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Md. | Murat ILIMAN |
Keşan Fen Lisesi Md. | Çetin KARAGÖZ |
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI KURUMLAR | |
İlhami Ertem Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Md. | Muhittin ORAK |
Keşan Lisesi | İlyas CENGİZ |
KTSO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Md. | Nurcan AKDAĞ KOYUNCU |
Keşan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Md. | Tolgan ANBARLI |
Safiye Erol Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Md. | Ayşe ÖZ |
Yusuf Çapraz Anadolu Lisesi Md. | Tezcan KUŞKONMAZ |
Hersekzade Anadolu İmam Hatip Lisesi Md. | Salahattin ARSLAN |
| |
KAMU BANKA MÜDÜRLERİ VE KİT YÖNETİCİLERİ |
T.C. Ziraat Bankası Şube Müdürü | Erdem ÖZCAN |
T.C. Vakıfbank Şube Müdürü | Eşref ÖZTÜRK |
T.C. Halk Bankası Şube Müdürü | Handan ERGÜL |
| |
T.B.M.M.’NDE GURUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİ İLÇE BAŞKANLARI | |
ADALET PARTİSİ | |