Benzer belgeler
/A -/Basaran- TEOG -Deneme TEOG EGE DEHA EGE DEHA: Genel Katilim: Puan leri seafoodplus.info-Puan seafoodplus.info-Net 0,1, 1, 0,0,,,,,,, 1 /a -HARDAL ZEYNEP 1,1 , --
DetaylıOKUL NET LİSTESİ (Puan sıralı) 1 84 GÖZDE AĞKÜL 3A 15 0 15,00 15 0 15,00 15 0 15,00 45 0 45,00 , 1 1 1 1 1 2 ZELİHA DURAN 3B 15 0 15,00 15 0 15,00 15 0 15,00 45 0 45,00 , 1 1 1 1 1 3
DetaylıRapor Tarihi Test: STS- 7.Sınıf Liste: Hepsi Öğrenci Sayısı: Tarih: // :7 Adı - soyadı SERTAYEER 7 8,7, 8,7,, ABDULLAH ENES ÇETİN, 8 7,,7 8,7, AHMET DOĞMUŞ,7,7 8,, 7 7,7 AHMET FARUK ÖNDER, 8 7, 8 7,
Detaylı8/A Puan leri [seafoodplus.info-Puan Puan Sirali] , 83, 36, 0, 83, %77,39,43 %81,96 %68,26 %79,13 %64,78 1 8/a MUHAMMED HÜSEYIN PEKÖZ , 11 9, 11 2 8/a BERAT ISMAIL YAMAN ,
Detaylı8/A , 77, 40, 1, 77, %73,75 %42,92 %79,58,21 %68,54 %68,13 1 8/a BERAT ISMAIL YAMAN , 15, 2 8/a MUHAMMED HÜSEYIN PEKÖZ , 3 8/a EMIRHAN URHAN , 10 2 10
DetaylıMANGALA TURNUVASI. seafoodplus.info LİSTESİ. Grup. Grup. Grup. Grup FURKAN KURUOĞLU MUHAMMET BAKSİ ELİF ELVİN ÖZDEMİR ŞEYMA YILDIZ ECEM SAYAR DURU ECE CİNGÖZ ALİ BÜYÜKÖZDEMİR ORKUN BALCI ELİF ÖZCİHAN SELEN FİGEN
Detaylı= ( 1,17 x ÖYSP-SP ) + ( 0,11 x OBP ) + ( 0,22 YGS-P ) + ( 0,03 x OBP ) = ( 1,17 x ÖYSP-SP ) + ( 0,11 x OBP ) + ( 0,22 YGS-P ) = ( 1,17 x ÖYSP-SP ) + (( 0,11 x OBP )/2) + ( 0,22 YGS-P ) 1 ALEYNA ATLI Kadın
DetaylıAMASYA GÜMÜŞHACIKÖY ANADOLU LİSESİ Ortaöğretim Kurumlar Yönetmeliği Madde Gerği Yapılan Ortak Sınav (TELAFİ SINAVLARI) Öğrenci Listesi BEDEN EĞİTİMİ ( Sınıf) 10A BATUHAN ÇELİK BEDEN EĞİTİMİ
DetaylıAL - Sınıf / A Şubesi (ALANI YOK) 1 DURSUN ALKAN 2 İLKAY TALAY AL - Sınıf / B Şubesi (ALANI YOK) 1 5 TUNAHAN YILMAZ 2 75 BEYZANUR AKBAŞ AL - Sınıf / C Şubesi (ALANI YOK) 1 İSMAİL
DetaylıGiriş Kontrol Listesi (Anadolu Üniversitesi) Anadolu Üniversitesi Giriş Kontrol Listesi (Anadolu Üniversitesi) Erkekler Alihan UYSAL 05 50m Serbest/Freestyle (12) m Serbest/Freestyle (2)
Detaylı8/A Puan leri [seafoodplus.info-Puan Puan Sirali] , 86, 32, 0, 86, %71,04,83 %88,54 %71,04 %79,38 %68,13 1 8/a SEVDA NUR SALTIK , 7, 2 8/a KASIM HASAN TURAN , 8, 3 8/a
DetaylıMÜHENDİSLİK ve MİMARLIK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ELEKTRONİK DEVRELER LABORATUVARI SINIF LİSTELERİ Elektronik Devreler Laboratuvarı Kuralları 1. Listede adı geçen her öğrenci aşağıda belirtilen
DetaylıSTAJYER ÖĞRENCİ TAKİP TABLOSU OKULU BECERİ EĞİTİMLERİNDEN SORUMLU YETKİLİ Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Adı/Soyadı Semra Uçar ŞAHMELİKOĞLU Telefon (iş ve Cep) () 38 50
DetaylıAMP - Sınıf / A Şubesi (ELEKTRİK- ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ ALANI) 1 24 DAVUT FURKAN DEMİRPOLAT 2 FAZLI YILMAZ 3 BERKAN PEHLİVAN 4 GÖKHAN İLTER 5 HASAN UYGAN AMP - Sınıf / B Şubesi
Detaylıseafoodplus.info / A ŞUBESİ ARDA İNAL E A ZEYNEP AYGEN K A HAKAN FURKAN KOÇAK E A DOĞUHAN İNAL E A CEM DORUK KAYA E A ŞÜKRAN NASRA KAPLAN E A YAĞIZ ÖNAL E A ZEYNEP ELA TEKDOĞAN K A ATAKAN BURAK EKMEKÇİ E A ÖMER
DetaylıAİHL - Sınıf / A Şubesi (İMAM HATİP PROGRAMI UYGULANAN ALAN) 1 SELVANOUR PETSENIK AİHL - Sınıf / B Şubesi (İMAM HATİP PROGRAMI UYGULANAN ALAN) 1 31 UYGAR ÇEŞMECİ 2 ZEHRA ÖZYAVUZ 3 DUYGU
DetaylıAL - Sınıf / A Şubesi (ALANI YOK) 1 12 YUSUF AHMET YARIMKOL 2 44 ASLI ŞAFAK 3 ALPER CEM KÖPRÜCÜ 4 ALEYNA AVCI 5 UĞUR ÖZDEMİR 6 SEDA KONAŞ 7 HAKAN KÖMEÇOĞLU 8 BURAK ÇAKIR 9
DetaylıMARMARA ÜNİVERSİTESİ YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ HAZAL VATANSEVER. : MARMARA ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ RESİM BÖLÜMÜ ASLI ARIBURNU. : MARMARA ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ MODA
Detaylı1 NAFİYEŞEYDA ŞİMŞEK -M 36 4 35, 5 5, 3 2 2,5 4 4, 3 2 2,5 35 5 33,75 6 1 5,75 7 7, 4 2 3,5 13 16 99, 43,39 6 2 MEHMET EMİN PAZAR -M 3 1 27,5 5 5, 4 4, 4 1 3,75 4 1 3,75 33 6 31,5 7 7, 7 7, 5 1 4,75 99
DetaylıOKUL YGS NET LİSTESİ (YGS-1 Puan Sıralı) 1 UMUT TİRYAKİ 12B 33 4 32,00 10 2 9,50 3 3 2,25 7 0 7,00 3 1 2,75 28 1 27,75 6 2 5,50 5 8 3,00 11 1 10,75 10 1 9,75 23 ,25 ,04 ,30 ,54
DetaylıYarışma Bilgileri Yarışma Adı : Yarışmanın Yapıldığı İl : İSTANBUL Kategori : U14 Erkek U16 Erkek U18 Erkek U20 Erkek Büyük Erkek 7 15 21 8 8 Tarih : 13 Ocak Katılan Sporcu Sayısı : seafoodplus.info Büyük Rekor:
DetaylıİŞLETME FAKÜLTESİ AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ + ÖĞRENİM HAREKETLİLİĞİ BAŞVURULARI + 1 Yasin YİĞİT İşletme 2 3,23 82,03 41, 84/81=82,50 70,5 58 41,25 82, ASİL 2 Esma ÇİÇEKGİL Uluslararası Tic.
Detaylı: Biyomedikal Mühendisliği Çağatay TAŞDEMİRCİ 78, 70,00 70,13 47 23, 7, 21, 14,1 65, Seval TORUN 86, 65,00 80,16 27 26, 6, 24, 8,1 64, Birgün ÖZÇOLAK 80,
DetaylıGenel Katılım İlçe Katılım Kurum Katılım 11 uan Sıralı 1 22 KUBRA ISIKTEL 11 14 8 12,00 1 ,50 0 0 0,00 0 0 0,00 0 0 0,00 6 7 4,25 1 ,50 4 9 1,75 19 5 17,75 12 4 11,00 44,75 ,
DetaylıYarışma Blgler Yarışma Adı : Yarışmanın Yapıldığı İl : MERSİN Kategor : 00 ERKEKLER Tarh : Mayıs 0 Katılan Takım Sayısı : Katılan Sporcu Sayısı : 9 Gögüs TC Yarışma : 0 Metre Kategor : 00 ERKEKLER Tarh-Saat
DetaylıGL - Sınıf / A Şubesi (ALANI YOK) 1 22 TACETTİN ULUBAY 2 61 YETER AVINCA 3 HALİL İBRAHİM AVCI 4 İLKER KATIRCI 5 SERHAT TÜNCER 6 FİKRET ÇELİK 7 GÖRKEM TAŞTAN GL - Sınıf
Detaylı1.GÜN SABAH SEANSI SONUÇLARI 50m Dip 14+ Yaş Bayan 1 BESTE TUĞÇEM AKGÜN İTÜ GVO SP.-İSTANBUL 2 ŞEVVAL NUR GÜNDÜZ İST. SU VE DOĞA SP.-İSTANBUL 3 ECEM TEKİN BAKIRKÖY ATA
DetaylıDers Adı MALİYE POLİTİKASI Yaz Dönemi 1. Vize Sonuçları Sıra Öğrenci No*, + Soyadı Adı Bölüm Kodu 1 * GÖKTAŞ HAZAL 2 ÇALAR MÜSLÜM 3 * ÇAYIRTEPE İSMAİL 4
DetaylıSBS sıralı liste 1 8E YAREN ALBENİ 20 0 20,00 20 0 20,00 20 0 20,00 20 0 20,00 20 20,00 20 20,00 ,00 , 2 8E İLAYDA BIYIKLIOĞLU 20 0 20,00 20 0 20,00 20 0 20,00 20 0 20,00 20 20,00 20 20,00 ,00
DetaylıOKUL YGS NET LİSTESİ (YGS-1 Puan Sıralı) 1 M ALİ DOĞAN 2A 32 7 30,25 7 8 5,00 11 3 10,25 0 0 0,00 5 3 4,25 33 1 32,75 0 0 0,00 6 6 4,50 10 3 9,25 13 0 13,00 31 ,25 ,29 63 ,29 63 ,80
DetaylıAML -. Sınıf / C Şubesi (MUHASEBE VE FİNANSMAN ALANI) Sınıf Listesi 0 OKTAY GÖK Öğrenci Sayısı : 0 Öğrenci Sayısı : Toplam Öğrenci Sayısı : :: AML -. Sınıf / D Şubesi (MUHASEBE VE FİNANSMAN ALANI)
Detaylı29 EKİM YÜZME ŞENLİĞİ / TOPLU SONUÇLAR 50 m Kelebek 9 Yaş Bayan 1- Öykü Atalay - Galatasaray - 2- Defne Artan - Altınkulaç - 3-Ayşe Özer - Galatasaray - 4-Zeynep Naz Alp - Enka -
Detaylı1 YİĞİT YOL 27 11 24,25 3 2 2,5 5 5, 4 1 3,75 5 5, 35 3 34,25 6 1 5,75 7 7, 6 6, 98 18 93,5 , 2 BERK ERTÜRK -M 31 8 29, 3 2 2,5 4 1 3,75 4 1 3,75 3 2 2,5 37 3 36,25 6 1 5,75 6 1 5,75 4 2 3,5
DetaylıGÜZ DÖNEMİ HMK ŞB 10 FİZİK SOY 1 AKKUZU HÜSEYİN 2 ÇELİKOĞLU SÜLEYMAN 3 KOCAOĞLU DENİZ CAN 4 ASLAN BAYRAM 5 AŞIRIM YİĞİT AŞAN 6 AYDIN
DetaylıDEĞİŞİM SANAT AKADEMİSİ BAŞARI LİSTESİ MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ HARUN AÇAN.. İÇ MİMARLIK MERVE AKTAŞ. MODA TASARIM METİN SAİD DEMİRCİ GRAFİK METİN SAİD DEMİRCİ MODA TASARIM ASLI
DetaylıSınav S. D. Testi T1 - HAZ BUL - THM - 3. Sınıf Okul/Şube İstanbul Büyükşehir Belediyesi Fatih Sultan Mehmet İlkokulu / 3H Tarih Öğretmen Hamit Ünal Soru 1 (Türkçe 1) Bu soruyu doğru
Detaylı1 H İBRAHİM ÇINAR 11C , 1 1 62 , 1 1 58 , 4 21 , 4 21 , 4 11 , 4 4 78 2 R ŞEVVAL UZUN 11C ,
DetaylıDevam Ediyor
Benzer belgeler
seafoodplus.info / A ŞUBESİ ARDA İNAL E A ZEYNEP AYGEN K A HAKAN FURKAN KOÇAK E A DOĞUHAN İNAL E A CEM DORUK KAYA E A ŞÜKRAN NASRA KAPLAN E A YAĞIZ ÖNAL E A ZEYNEP ELA TEKDOĞAN K A ATAKAN BURAK EKMEKÇİ E A ÖMER
Detaylı8/A Puan leri [seafoodplus.info-Puan Puan Sirali] , 83, 36, 0, 83, %77,39,43 %81,96 %68,26 %79,13 %64,78 1 8/a MUHAMMED HÜSEYIN PEKÖZ , 11 9, 11 2 8/a BERAT ISMAIL YAMAN ,
Detaylı8/A , 77, 40, 1, 77, %73,75 %42,92 %79,58,21 %68,54 %68,13 1 8/a BERAT ISMAIL YAMAN , 15, 2 8/a MUHAMMED HÜSEYIN PEKÖZ , 3 8/a EMIRHAN URHAN , 10 2 10
DetaylıMANGALA TURNUVASI. seafoodplus.info LİSTESİ. Grup. Grup. Grup. Grup FURKAN KURUOĞLU MUHAMMET BAKSİ ELİF ELVİN ÖZDEMİR ŞEYMA YILDIZ ECEM SAYAR DURU ECE CİNGÖZ ALİ BÜYÜKÖZDEMİR ORKUN BALCI ELİF ÖZCİHAN SELEN FİGEN
DetaylıRapor Tarihi Test: STS- 7.Sınıf Liste: Hepsi Öğrenci Sayısı: Tarih: // :7 Adı - soyadı SERTAYEER 7 8,7, 8,7,, ABDULLAH ENES ÇETİN, 8 7,,7 8,7, AHMET DOĞMUŞ,7,7 8,, 7 7,7 AHMET FARUK ÖNDER, 8 7, 8 7,
Detaylı8/A Puan leri [seafoodplus.info-Puan Puan Sirali] , 86, 32, 0, 86, %71,04,83 %88,54 %71,04 %79,38 %68,13 1 8/a SEVDA NUR SALTIK , 7, 2 8/a KASIM HASAN TURAN , 8, 3 8/a
DetaylıAL - Sınıf / A Şubesi (ALANI YOK) 1 12 YUSUF AHMET YARIMKOL 2 44 ASLI ŞAFAK 3 ALPER CEM KÖPRÜCÜ 4 ALEYNA AVCI 5 UĞUR ÖZDEMİR 6 SEDA KONAŞ 7 HAKAN KÖMEÇOĞLU 8 BURAK ÇAKIR 9
DetaylıOKUL NET LİSTESİ (Puan sıralı) 1 84 GÖZDE AĞKÜL 3A 15 0 15,00 15 0 15,00 15 0 15,00 45 0 45,00 , 1 1 1 1 1 2 ZELİHA DURAN 3B 15 0 15,00 15 0 15,00 15 0 15,00 45 0 45,00 , 1 1 1 1 1 3
DetaylıOKUL YGS NET LİSTESİ (YGS-1 Puan Sıralı) 1 M ALİ DOĞAN 2A 32 7 30,25 7 8 5,00 11 3 10,25 0 0 0,00 5 3 4,25 33 1 32,75 0 0 0,00 6 6 4,50 10 3 9,25 13 0 13,00 31 ,25 ,29 63 ,29 63 ,80
DetaylıGÜZ DÖNEMİ HMK ŞB 10 FİZİK SOY 1 AKKUZU HÜSEYİN 2 ÇELİKOĞLU SÜLEYMAN 3 KOCAOĞLU DENİZ CAN 4 ASLAN BAYRAM 5 AŞIRIM YİĞİT AŞAN 6 AYDIN
DetaylıİŞLETME FAKÜLTESİ AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ + ÖĞRENİM HAREKETLİLİĞİ BAŞVURULARI + 1 Yasin YİĞİT İşletme 2 3,23 82,03 41, 84/81=82,50 70,5 58 41,25 82, ASİL 2 Esma ÇİÇEKGİL Uluslararası Tic.
Detaylı/A -/Basaran- TEOG -Deneme TEOG EGE DEHA EGE DEHA: Genel Katilim: Puan leri seafoodplus.info-Puan seafoodplus.info-Net 0,1, 1, 0,0,,,,,,, 1 /a -HARDAL ZEYNEP 1,1 , --
DetaylıSBS sıralı liste 1 8E YAREN ALBENİ 20 0 20,00 20 0 20,00 20 0 20,00 20 0 20,00 20 20,00 20 20,00 ,00 , 2 8E İLAYDA BIYIKLIOĞLU 20 0 20,00 20 0 20,00 20 0 20,00 20 0 20,00 20 20,00 20 20,00 ,00
DetaylıGiriş Kontrol Listesi (Anadolu Üniversitesi) Anadolu Üniversitesi Giriş Kontrol Listesi (Anadolu Üniversitesi) Erkekler Alihan UYSAL 05 50m Serbest/Freestyle (12) m Serbest/Freestyle (2)
DetaylıAML -. Sınıf / C Şubesi (MUHASEBE VE FİNANSMAN ALANI) Sınıf Listesi 0 OKTAY GÖK Öğrenci Sayısı : 0 Öğrenci Sayısı : Toplam Öğrenci Sayısı : :: AML -. Sınıf / D Şubesi (MUHASEBE VE FİNANSMAN ALANI)
DetaylıAL - Sınıf / A Şubesi (ALANI YOK) 1 DURSUN ALKAN 2 İLKAY TALAY AL - Sınıf / B Şubesi (ALANI YOK) 1 5 TUNAHAN YILMAZ 2 75 BEYZANUR AKBAŞ AL - Sınıf / C Şubesi (ALANI YOK) 1 İSMAİL
DetaylıİZMİR ÇİĞLİ Amerikan Kültür Koleji - O 13 13 Türkçe Tarih Coğrafya Felsefe Din seafoodplus.info A.B. Matematik Geometri Fizik Kimya Biyoloji 1 SİMRU GÖVEN 33 7 31,25 1 1, 1 1, 1 1, 4 4, 21 3 2,25 8
DetaylıAtletizm İl Temsilciliği Yarışma Adı : Mesafe : Kategori : Yarışma Yeri : Yarışma Tarihi-Saati : km. Kızlar 18 Mart Sporcu Sayısı : 28 Takım Sayısı : 8 Hava Durumu ve Sıcaklığı
DetaylıAİHL - Sınıf / A Şubesi (İMAM HATİP PROGRAMI UYGULANAN ALAN) 1 SELVANOUR PETSENIK AİHL - Sınıf / B Şubesi (İMAM HATİP PROGRAMI UYGULANAN ALAN) 1 31 UYGAR ÇEŞMECİ 2 ZEHRA ÖZYAVUZ 3 DUYGU
DetaylıŞEVAL KARAKOÇ Kız ELAZIĞ/KOVANCILAR () KOVANCILAR ANADOLU LİSESİ BERFİN YILDIZ Kız ELAZIĞ/MERKEZ () ELAZIĞ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ NAZLICAN ÇELEBİ Kız ELAZIĞ/KOVANCILAR
DetaylıDersin Optik Kodu Ders Kodu HMY Dersin Adı TERSİNE MÜHENDİSLİK VE KALİTE KONT. Şubesi 10 1 ALTUNTAŞ, HAKAN F1 2 CAN, HAMZA F1 3 ÇEÇEN, KÜBRA D 4 ALGÜL, ELİF
DetaylıYGS PUAN LİSTESİ (YGS-1 Sıralı) İL İLÇE SINAV ADI İLÇE İL GENEL MANİSA MANİSA MERKEZ 9 SINIF DS 04 (OGDS04) KATILIMLAR Sıra Öğseafoodplus.info İsim Sınıf YGS-1 YGS-2 YGS-3 YGS-4 YGS-5 YGS-6
DetaylıAMP - Sınıf / A Şubesi (MAKİNE TEKNOLOJİSİ ALANI) Sınıf Listesi 1 18 BARIŞ ÖZ 2 45 YİĞİT BERAT KAYA 3 İSA ÖZDAL 4 HALİT ARPACI 5 VOLKAN KUL 6 İSMAİL ERSEZER 7 GÖKHAN AYTEKİN 8
DetaylıMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ MEM BİTİRME ÖDEVİ DERSİ ( I ÖĞRETİM ) ÖĞRENCİLERİ VE SORUMLU ÖĞRETİM ÜYELERİ 1 YUNUS ZİYA ERDOĞAN Prof. Dr. Şahin YILDIRIM 2 UĞUR ZAL Prof. Dr.
Detaylıİl 1 YAREN KIZILAY 0,06% 0,08% Özel Okul 2 MUZAFFER ATA KINAY 0,11% 0,12% Balıkesir/Karesi Şehit Turgut Solak Fen Lisesi 3 BEGÜM TOPALOĞLU 0,26% 0,16% Özel Okul 4 MİRAY TÜZÜNER 0,36% 0,18% Çanakkale Fen
DetaylıAMP - Sınıf / A Şubesi (ELEKTRİK- ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ ALANI) 1 24 DAVUT FURKAN DEMİRPOLAT 2 FAZLI YILMAZ 3 BERKAN PEHLİVAN 4 GÖKHAN İLTER 5 HASAN UYGAN AMP - Sınıf / B Şubesi
DetaylıOKUL NET LİSTESİ (Puan sıralı) 1 ÖMERCAN YILDIRIM8D 20 0 20,00 19 1 19,00 19 1 19,00 20 0 20,00 20 0 20,00 20 0 20,00 2 ,00 , 1 1 4 4 4 2 MUSTAFA KARAKUZU 8E 20 0 20,00 19 1 19,00
DetaylıSınav S. D. Testi T1 - HAZ BUL - THM - 3. Sınıf Okul/Şube İstanbul Büyükşehir Belediyesi Fatih Sultan Mehmet İlkokulu / 3H Tarih Öğretmen Hamit Ünal Soru 1 (Türkçe 1) Bu soruyu doğru
DetaylıYarışma Bilgileri Yarışma Adı : Yarışmanın Yapıldığı İl : İSTANBUL Kategori : Genç Erkekler Tarih : Katılan Sporcu Sayısı : Katılan Takım Sayısı : 26 Şubat 20 Sıra 1 FURKAN YILDIRIM
DetaylıGL - Sınıf / A Şubesi (ALANI YOK) 1 22 TACETTİN ULUBAY 2 61 YETER AVINCA 3 HALİL İBRAHİM AVCI 4 İLKER KATIRCI 5 SERHAT TÜNCER 6 FİKRET ÇELİK 7 GÖRKEM TAŞTAN GL - Sınıf
DetaylıYarışma Bilgileri Yarışma Adı : Yarışmanın Yapıldığı İl : İSTANBUL Kategori : Genç Erkekler Tarih : 26 Şubat Katılan Sporcu Sayısı : Katılan Takım Sayısı : 20 Sıra Yarışma : 60 Metre Tarih-Saat
Detaylı1.GÜN SABAH SEANSI SONUÇLARI 50m Dip 14+ Yaş Bayan 1 BESTE TUĞÇEM AKGÜN İTÜ GVO SP.-İSTANBUL 2 ŞEVVAL NUR GÜNDÜZ İST. SU VE DOĞA SP.-İSTANBUL 3 ECEM TEKİN BAKIRKÖY ATA
DetaylıİZMİR ÇİĞLİ Amerikan Kültür Koleji - O 24 1 Genel Ortalama 12 7 12,44 8 11 8,9 9 11 8,67 12 8 11,98 13 7 12,86 13 7 12,54 59 47 , Okul Ortalaması 16 4 15,5 14 5 14,43 13 7 13,9 18 2
Detaylı